Správce souborů nefunguje

Nejde mi dostat se na index nahrávání souborů. Zobrazuje se chyba 500 - aktualizace webzdarma ( prý ). Je to chyba nebo je to vážně tak? Nerad bych, aby se to protáhlo, protože potřebuji nutně nahrát soubory na web.
Díky za vyřešení!
Ja se tam taktez nemohu dostat, pouzivam Mozillu a proste mi v Správce souborů - v index.php nenabehne vubec nic, a v exploreru nejaka chyba, co s tim mam udelat ?
Mám úplně stejný problém a na stránky NUTNĚ potřebuji, nedělám je pro sebe!
Mám stejný problém. Když se chci dostat do Správce souborů, tak mi to píše vnitřní chybu serveru 500. Stalo se mi to už podruhé. Předchozí nedostupnost trvala dokonce několik dní...
Mám úplně stejný problém a stránky potřebuji nutně udělat!
Jů, webový rozhraní konečně padlo! SLÁVA! Vyvěste prapory, bouchněte šampáňo a kdo ví co ještě... HURÁ >)

Což takhle FTP, slyšeli jste o tom někdy?
Ne, neslyšeli, ale rád bych, aby se to opravilo : BO UŽ MĚ TO ŠTVE A NECHCI ČEKAT DLOUHO, NEŽ SE TO ZAS OPRAVÍ.
Rád bych si něco přidal na stránky... :-/ *TIRED*
<HTML>2all: nikdo vám nebrání použít ftp.</HTML>
Thalia : CO TO JE? :D
<HTML><a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=46049&t=46049">Co je to FTP</a></HTML>
Hmm, zajímavé, ale já bych to rád udělal stejně přes webzdarma... Takže se zeptám, kdy to bude opravený.
Lopik: kéž by nikdy :P
Opravdu je pro tebe velký problém nainstalovat TC, vyplnit tři políčka, zkopírovat si potřebné soubory k sobě na disk, tam je upravit a zase je zkopírovat zpátky? Jestli jo, tak se do tvorby webových stránek radši ani nepouštěj...
Cože? Hele, já vůbec nevím, o čem tu mluvíš, mě prostě stačí udělat si stránky přes Front Page, bo neumím HaTlaMaLštinu a vložit sem. Ne, máš pravdu, nejsem expert a nezabývám se tímto, ale mám tu tak 250 souborů a nerad bych je někam kopíroval či jako to myslíš... :(
Lopik: extremly funny >D
A kdo tady mluvil o HTML. Já tady mluvím o FTP a práci s počítačem.
Je vidět, že jsi nečetl nic z vlákna, na které tě Thalia odkazovala.
Račte si mladej pane uvědomit, že FTP s HTML nemá nic společného, protože slouží pouze k přenášení souborů mezi počítači na internetu.
Čily: umíš pracovat s Průzkumníkem ve Windows? Jo? A umíš pracovat i s Total Commanderem? Výborně! Tak s i v ČKD (neboli Často Kladené Dotazy, lidově řečeno FAQ) najdi jak se nastavuje připojení k FTP a potom se svým účtem na WZ pracuj jako se vzdálenou složkou a neotravuj tady s tím přiblblým správcem!



BTW: ó bože, další s FrontPage ... :¨(


Pozn.: připadá mi to jako házet perly svinim :(
Za a) nebudu se učit něco, co není nezbytně nutné. Nemám čas u toho sedět další hodinu navíc, mám taky jiné povinnosti.
Za b) nemám Total Comander, bo to otec maže.
Za c) s počítačem umím, ale tuhle nepotřebnou věc nepotřebuji.
A za d) Front Page má sice plno chyb, sháním jiný program, ale jsou drahý jak cip :-P
<HTML>Za a) imho se není co učit, jen podle návodu vyplníš pár políček a dáš OK.
Za b) Total Commander není třeba, můžeš klidně zkusit jiného ftp klienta.
Za c) FTP rozhodně není nepořebná věc.
A za d) Frontpage taky není zadarmo...</HTML>
Ježiš, fakt se mi do toho nechce, ale dát to na web potřebuji... Kdy to alespoň předběžně bude opraveno, ta chyba?
jak dlouho bude muset byt spravce nefunkcni, aby pro tebe bylo nezbytne nutny zacit pouzivat ftp? :-)
No pokud by to bylo více jak 7 dní, tak se dám na jiný hosting...
"No pokud by to bylo více jak 7 dní, tak se dám na jiný hosting..." no a myslíš, že tam budou mít takového správce, nebo budeš muset používat FTP? He? ;)
ftp je fajn...klidně ho použiju, ale upřímně se přiznám, že sem línej a tak by mě zajímalo též to, an co tu ještě nikdo nějak srozumitelně neodpověděl - kdy bude a proč neni v provozu webový rozhraní? díky za odpověď:-)
FTP neumim, FTP neznam a FTP nechci používat...
>> Mythago: admin určitě ví, kdy, zas bude 100% funkční, jenže těžko bude mít čas, neustále procházet fórum... Nějaké přesné datum ti asi nikdo nepoví... Já osobně viděl "nového správce" asi jen jednou, a to čistě ze zvědavosti, když sem se o tom dočetl tady na fóru. (jinak bych ho asi ani nezaznamenal) ;-) Zkus FTP, nic složitého ani časově náročného. Návod viz FAQ

>> Lopik:
Tak se ho nauč.
Tak ho poznej.
Tak chtěj.
Proč se ho jako mám učit? Ať to tu opraví a je to... *TIRED* Jsem líný a tak ať to tu dají do pořádku.
no FTP je fakt dobra vec ale bohuzel admin nejede ani pres FTP takze smolik pacholik...
cau