Správce souborů nefunguje

Tak si zkus ještě jednou přečíst můj příspěvek ve 14:32.
Napiš přesně, jaké údaje zadáváš. (heslo samozřejmě ne)
http://admin.wz.cz/index.php

pro
tamm vlastn sviti jajkysi admin ve spravcovi?!?!?
Heh, tak jsem se radoval předčasně , při pokusu o nahární více souborů to opět kleslo. A konec, odpojeno, přenos selhal.. omg...
Mike dej na tebe tlf treba na mail ja ti klidne zavolam a pokud to pujde budu rad
tak to je blbě :)

host name [port] je u tebe kandidatky.webz.cz
uživatelské jméno: kandidatky.webz.cz
+ tvé ultrahypertajné heslo :)

"tamm vlastn sviti jajkysi admin ve spravcovi?!?!?" nevím, co ti chceš říct, ale asi ne.
tak ted to pro zmenu nenajde uz ani hostitelsky server....
Eh, nahrát soubor jde, ale po jednom ( a to nahrává jeden soubor za minutu ). Super, mám 40 souborů na nahrání...
diky jsem asi fakt trochu mimo jak jsi napsal tak to jde at ti vsichni zehnaj dikyyyyyyyyy
No já taky žehnám díky, ale jak povidam, nahraju soubor, jen jeden, více nejde a po třetím nahrátem souboru se to zas přeruším, omg... Kdy bude zprovozněn wz?
>> Lopik: to je podezřele dlouho... Já se svým 128kbps netem (zrovna mám FUP) sem nahrával 3.6MB soubor 2:30 minuty. upload speed skákala mezi 5 - 35 kbytes/s

Zkoušeno před chvílí. Zkus se tedy také podívat po té administraci souborů na intervalu. Už sem to sem jednou psal...
Pořád mě to přenáší, teď už dokonce 2 minuty, jak co...
A, je, skvěle, právě jsem si přehrál skoro vše, co jsem neměl aktualizované.. Takže to, co jsem měl nové, je opět staré, takže 2 hodiny jsou v prdeli.
Kurva, proč to musí vypadávat ten WZ?!?
tiez mam s tym problem,ani cez ftp to nejde,raz ide raz nejde,ako u somarov,
Webove rozhrani nefunguje, FTP prenos taky nefunguje, stale to pise prenos selhal...dost vysoka dan za webzdarma :-(( ast
Jo přesně tak...v poslední době to tu nějak není spolehlivý...čím to? Doufám, že to je dočasné, protože potřebuju stránky neustále aktualizovat a takhle to hold nejde :-(
proste to nejde! Ach jo... co s tim udelate? =(
elw: no to je zajímavý... teď jsem si na web nakopíroval 3MB soubor upload frčel krásně rychle bez jediného problému. Tak se přestaň rozhánět s tím, že WZ nefunguje a začni hledat problémy i jinde než u druhých, jo?
Na tom neni vubec nic zajimavyho. Problem se tyka jen nekterych uctu. Ja mam na WZ ucty 3, z toho 2 jedou vpohode a 3. hlasi "Prenos selhal". Je zde nekdo schopen rict co s tim?
Forest: takhle ne, ale pokud dodas ftp log se zaznamenanym neuspesnym pokusem o kopirovani, tak mozna jo.
Ked sa snazim pridat subor do adresara, zobrazi sa mi "adresar je prazdny" a subor sa neprekopiruje.
Nefunguje tu nic.
Prez FTP nejde zapisovat. Jen mazat.
Prez Webove rozhrani nejde Zapisovat ani editovat. De vsak prejmanovat soubor. Docela me to zacina unavovat.
Teky nechapu proc mi to dela u tohohle uctu a u jinych ne.
<HTML>2Forest&Black.Ninja: jak jste na tom na těch daných učtech s prostorem? Viz ftp log.

>>Nefunguje tu nic.
>>Prez FTP nejde zapisovat. Jen mazat.
Funguje mi všechno.
Přes ftp nahrávám, mažu, přepisuju...

I tak, tohle už nemá co dělat se správcem, takže pokud máte problém s ftp, tak použijte Hledání nebo založte nové téma.</HTML>
Zdravím,

Četl jsem si většinu příspěvků k tomuto tématu a všimnul jsem si že tu někdo nechtěl používat FTP a raději přetahovat přes téměř nefunkční web-rozhraní. Když jsem začínal se stránkami, taky jsem o ftp neslyšel, a neznal ho. Ale když mě přinutily to vyzkoušet, byl jsem celkem překvapenej jak jednoduché to je. Vše se zdálo v pohodě ale v posledních měsících se mi dost často stává že se přes ftp klienta nemohu přihlásit. Používám Total commander, a při logování napíše "Časový limit spojení vypršel" Někdy se nemohu přihlásit i několik dní a pak když se zázrakem podaří připojit tak musím mít všechno připravené a rychle přetahovat protože za pár hodin, někdy i minut zase není možné se připojit. Už jsem se s tím tak nějak smířil a vzhledem k tomu že webzdarma je hosting zdarma, tak jsem rád že za prostor nemusím platit a počkám si až se připojím. Jak se říká, darovanému koni na zuby nehleď neboli co máme dneska zadarmo :-) myslím si že stěžovat si a vyhrožovat že přejde na jiný hosting není na místě. Pokud někdo potřebuje stále editovat web, tak tomu bych doporučil zřídit si svůj vlastní serwer. V opačném případě (i když je to často k vzteku) holt musíme být trpělivý. Pokud jde o webové rozhraní, tak to použiju jen zřídka když se nemohu připojit již dlouhou dobu, a jen když potřebuju přetáhnout 1 maximálně 2 soubory, protože jinak je nepoužitelné. Jerry
Je to svátek, když se mi podaří něco přidat na web. FTP nefunguje skoro vůbec... Vždycky naskočí: Přenos selhal
FTP mi dlouhodobě funguje bez problémů. Ani nepamatuji nějaký výpadek.

Máš zapnutý pasivní režim? Co firewall?