Nekolikrat denne spadnou stranky....

Nazdarek.... mam prooblem
Stranky www hokejparta.wz.cz ... nekolikrat denne spadnou kvuli nefunkcnimu pripojeni k databazi.... obcas se stane ze se stranky nactou ale databaze nefunguje... je to celkem neprijemne... (urcite to neni prekrocenim limitu) ...

Chci tedy poprosit adminy jestli bymi na to nekoukli.... diky..
Tak je několikrát denně zvedneš. To je takovej problém?

No aby jsi neřekl, že jsem svině: Lost connection to MySQL server during query, už se to tady řešilo a na internetu je k tomuto problému dostatek informací.
No kdyz jsem to tu resil ja pred rokem... tak mi rekli ze je to pretizenim serveru....

Ala znam plno stranek na wz kde to chodi bez problemu... a jsou tam i phpbb fora...... tak bych rtaky chtel takove podminky
dawid: které třeba?
NEchapu ty co sem pisou takovy sracky.... prisel jsem s prosbou na adminy a zatim sem pisou samy hovada co se asi nudi.....

Nejde o to jaky stranky chodi a jaky ne....

Prisel jsem sem resit proc nechodi ty moje

NEkolikrat denne kdyz na ne prijdu nefunguje databaze ... to uz musi byt aby mi vzala alespon prvnich par dotazu.....

Limit neprekracuji, reklamu mam jak mam mit... tak snad nechci toho tolik aby se nekdo z adminu na to podival, nebo alespon poradil co stim....

Tolik "dotazu" tam neni aby to nejak rapisne zatezovalo server
2 dawid
hele, tak jinak: podmínky máme všichni stejný. Všichni používáme jeden databázový server: mysql.webzdarma.cz:3306
Mě jede velká část webu z databáze, a ještě NIKDY jsem v errologu chybovou hlášku "Lost connection to MySQL server during query" nenašel.
Tak! A teď babo raď, kde bude chyba?
V programování se už nějakej ten pátek šťourám a ještě jsem se nesetkal s tím, že když mám dva dobře napsané skripty, tak se jeden připojí a druhý ne...

PS: s reklamou SQL server nemá nic společného ...
Huraa.. konecne nekdo normal....

JJ uz mam par skriptu za sebou a problemy mam jen tady.... :-(

Mam problemy treba i kdyz lezu na phpmyadmine .....z toho jsem odovozoval ze muze byt chyba nekde na serveru....

Mozna by nebylo od veci domluvit se s adminama .....smazat ucet a zalozit ho znovu.....
Smazání účtu a nové založení ti imo vůbec nepomůže.
na co se vlastně použiva mysql diky
daniel (6c.xf.cz): v tvém případě k ničemu ...
... o tohle se začni zajímat teprve až poté, co začneš dělat pořádné weby ;)
Při editování dochází k odpojení od servru a musím se mnohokrát opětovně registrova bez efektu. Dá se s tím něco dělat? Děkuji