POMOOOOC!

Potrebujem pomoc pleas. Dal som si sem moje stranky a jedine co mi zobrazi je uvodna stranka, a z nej mi vobec nefunguje odkazy na ostatne stranky. Skusal som uz co ma napadlo, ale nejde mi to, asi treba prepisat v kode odkazy, ale uz netusim ako. Pomozte. Vdaka. ZORORO.
no pokud tu stranku neukazes tak ti tezko nekdo pomuze
Ano to je mi jasne, uz som ju tam dal, teda dal som tam uvodnu stranku a asi dve stranky na ktore sa chcem z tej uvodnej dostat. Doma v PC mi to ide, vsetko co sa stranky tyka mam v jednom priecinku a ide to. Som zufaly... ZORORO.
adresa je: zororo.wz.cz
zobrazi to tu uvodnu a potom koniec, nist nejde
POMOOOOOOOOOOOOOOOC
ZORORO
Nezobrazí to nic. Taze rada zni:
1/ Pokud pouzivas ramy tak je to v nastaveni reklamy. Musis ji navest do urciteho ramu.

2/ Čtyři hlavní zásady pro fukčnost

Tyto zásady si dobře zapamatuj. Závisí na nich správná funkce odkazů , zobrazování obrázků a dalších věcí.

* Pojmenovávat soubory a složky malým písmem!
* Nepoužívat v názvech diakritiku (háčky, čárky, adt.)!
* Nedělat v názvech souborů a složek mezery!
* Kontrolovat správnou cestu k souborům a obrázkům!
Ahoj, mám podobný problém - nefungují mi odkazy, stejně tak pozadí.
Patrně mám nesprávnou cestu k souborům, ale nevím jak to změnit.
stránka: mopedextrem.wz.cz
Moc prosím o radu...díky předem
miki: i pro tebe platí to, co napsal Rellik hned před tebou...
2miki: A hlavně ty odkazy nesmí směřovat na tvůj pevný disk!
Takže místo <a href="file:///E:/moped%20str%E1n...
dej třeba <a href="obrazky/obrazek.jpg"...
a obrázek pak bude v adresáři "obrázek" v kořenovém adresáři.
teda ...v adresáři "obrazky"...
Moc díky za rady, mé stránky už začínají fungovat. Ještě na nich zamakám,
teď vím konečně jak...:-))
Zdravím, zaregistroval jsem si tady doménu a chtěl bych si na mé stránky vložit nějaké počítadlo/tabulku přístupů na mé stránky...ale nevím jak, poradí mi někdo prosím? díky...pište na: rvi@email.cz
"chtěl bych si na mé stránky vložit" ... "ale nevím jak" CTRL+C, CTRL+V ?
skus www.bluebord.cz
Počítadlo - Velmi jednoduché, podívej se na stránky toplist.cz, kde po zaregistrování a přidělení ID, ti vygenerují kód, který si vložíš do stránek, dle své potřeby a po umístění na webu se ti zobrazí. Z několika poskytovatelů, se mi tyto líbí nejvíce. Na zadanou adresu navíc ti zasílají přehledy připojení a pod. Čau