Nemohu se přopojit k serveru...co s tím..?

Zaregistroval jsme se, ale hlásí mi to:
Nemohu se přopojit k serveru aragonie.mysteria.cz :21 s uživatelem aragonie.mysteria.cz

Zkuste to znovu ...
nevíte co s tím..?
spatne heslo?
no..ale když se dostanu až sem...a mám tady na výběr administraci...tak je to přece blbost ne..?
<HTML>Nejlepší je nepoužívat správce souborů, ale FTP - viz faq.webzdarma.cz, sekce ftp.

A příště stačí založit jen jedno téma.</HTML>
jedna doména....?Když nefzunguje ani jedna....?Já nechci používat ftp, ale správce souborů....a proč se mi teda nejde připojit...?
Proc to delat jednoduse kdyz to de slozite co? Na tohle je kazda rada draha... NEvim co mas proti FTP je to o moc jednodussi a de se k tomu jednoduse pripojit... Ale tezko premlouvat nekoho kdo chce delat veci slozite.
Donedávna jsem se mohl přes ftp připojit vpohodě. Teď mi to najednou nefunguje. Zkouším to přes ttcmd a přes PSPad, podle ttcmd časový limit spojení vypršel, podle PSPad Error code 10054, nelze se připojit. Přes web to funguje normálně. Chyba nemůže být ve špatném heslu, protože to jsem neměnil. Nejsem si jist, ale nedávno jsem nainstaloval NOD32, ale myslím, že i s ním mi to fungovalo. Jenom kdyby měl někdo podobnou zkušenost.

Díky za radu, Koumes.
tak já ti dám své heslo...a jmnéno a zkus se podívat sám třeba zjistíš proč mi to nejde..