reklama

Chtel bych se zeptat, kdyz mam stranky delany jako tabulku a akorat se mi nacita jinej prostredek tak jestli jde umístit reklamu nekam jinam než na tu jeainou stranku nahoru? díky
ANO.

PS. Pokud se jedná o stránky na street-tuning.wz.cz, tak ty porušují pravidla WZ ohledně zobrazováni reklamy, tak jen aby ses nedivil, že ti je admin bez varování smaže.
ale já myslim jestli, když tu titulní stránku smažu tak jestli musim mít tu reklamu nahoře nad bannerem nebo jestli ji můžu dát i jinam
Reklamu muzes umistit kdekoli, ale nekde na horni casti. Treba nad nadpisem novinky. Staci jen do tohoto mista umistit reklamni komentar, ktery se pak nahradi reklamou.
Ahoj, nevím čím to je, ale nějak se mi najednou nezobrazuje ten horní reklamní proužek (ten co nelze vypnout), nevíte někdo kde je chyba? Já jsem nic s nastavením nedělal a proužek nevidím ani když obnovím stránku v prohlížeči. Nerad bych přišel o své volné místo na webu. Díky

www.skodovky.xf.cz
S tím proužkem mám stejný problém. Ve zdrojovém kódu stránky je vidět, ale v prohlížeči se nezobrazí.
ad reklamni lista: ve zdrojaku je odkaz na javascript a pak vlastni kod listy pro prohlizece, ktery javascript neumeji. potiz je v tom, ze ten javascript se nejak ztratil (404), takze se nestahne a tim se lista nezobrazi. vzhledem k tomu, ze s tim nemuzete nic delat, tak bych to neresil.
udělal jsem novou "verzi" sveho webu a změnil nastaveni reklamy a vúbec se mi nezobrazuje
Ten problém mám i já...chyba je určitě na wz. Už jednou se to tu řešilo a cca za 3 dni se pak reklama sama rozběhla - ani jsem nemusel nic aktualizovat...
Já jsem se chtěla zeptat jestli by jste mi neodstranili ten banner - reklamu nahoře .. z mojeho webu .: goodfriend.wz.cz
goodfriend: odstranit nejde, jedina moznost je nahrazeni listou. jak to vypada: http://markovo.wz.cz/ , barva se da nastavit. pokud to tak chces, napis si zadost do vlakna "pouze lista za 100" (nebo tak nejak), ktery je tady nekde na to zalozeny
Tonik: no já jsem měla pocit, že si tu to tak někdo dělal že mu strhli asi 50 a nemel tam ani listu ani banner ;) ...
<HTML>2goodfriend: to určitě ne. Být tebou, tak zobrazuju reklamu dole. Jak to u wordpressu správně nastavit si nejdřív přečti <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=46698&t=46698">tady</a>. Nebo si zapni lištu a pak si nech třeba odstranit banner a 50MB.</HTML>
>> že mu strhli asi 50 a nemel tam ani listu ani banner
ano, kdyz nezobrazujes reklamu, tak ti strhnou 50 mega, takze ti zbyde 0 mega, a navic ti smazou ucet ;-)
Thalia: jo děkuji , teď jsem si o tu druhou možnost napsala do nového téma.. .. hups..

Tonik: :D :D .. jj sry.. jsem si až teď všimla , že ze začátku tam je vlastně 50 mb ;) :D
No tak kdyby jste se tu někdo z moderátorů objevili, tak bych prosila o odebrání banneru-reklamy -> -50MB
<HTML>2goodfriend: napiš si do tématu "Pouze lišta za 100" v sekci Webzdarma, tady by to moderátor mks nemusel najít.</HTML>
Thalia: jo děkuji za üpozorneni ;)