vytvaranie tabuliek v databaze

Nemozem vytvorit v databaze ziadnu tabulku. Nevie niekto preco?
Nie.

PS. Jaksi jsi neposkytl vůbec žádné relevantní informace. Jedině snad nějaký věštec, pokud se tu nějaký vyskytne.
Mám stejný problém, po přihlášení se na mysql.webzdarma.cz kliknu vlevo v navigační liště na databázi. Mělo by se mi zobrazit rozhraní pro správu tabulek a zakládání nových, bohužel se tak nestane. Jsem stále na úvodní stránce phpmyadmina po přihlášení.

Jde o nově založený účet. Na jiném starším vše funguje v pořádku.

Nevíte někdo kde je zakopaný pes?
Aktivoval sis databázi?
Aktivací databáze myslíš v nastavení mysql povolit databázi a nastavit heslo? Ano, jinak bych se nedostal na mysql.webzdarma.cz.

Nebo musím provést ještě něco než dokážu založit tabulku?
Použij tlačítko SQL, kde si tvoříš nějakou tabulku přímým SQL dotazem a pak už to půjde.

Např:
CREATE TABLE test (test char(1))
CREATE TABLE test (test char(1)) mi vrátilo chybu není vybrána databáze

po úpravě

Váš SQL-dotaz byl úspěšně vykonán
SQL-dotaz:
USE brzochod;

CREATE TABLE test(
test char( 1 )
);

Tabulka ale vytvořena není, v levém menu ani po refreshi nevidím u databáze tabulku, a po kliknutí na db jsem pořád na úvodní straně.
Podle poctu uzivatelu, ktery maji stejny problem soudim, ze reseni bude nekde jinde. Meli by se na to podivat kluci z wz. Protoze http://www.fdt.kvalitne.cz/sql.png
Jakým způsobem je o tom můžu informovat?
<HTML>Co zkusit Kontakt? ;-)
podpora@webzdarma.cz</HTML>
Pro technickou podporu použijte fórum Podpora. E-mail na správce (podpora@webzdarma.cz) je určen jen pro situace, kdy není vhodné popisovat daný problém do veřejného fóra.

Situace kdy není vhodné problém popisovat ve foru nenastala :-D, takže to řešíme ve foru.