Na mém odkazu se zobrazují jiné stránky.

Chtěl bych vědět jak je to možné.Na stránkách www.ucetnictvivrbova.wz.cz měla tchyně stránky související s účetnictvím.Dnes jsem koukal že se zobrazují stránky jakési dívčiny.Ještě k tomu zřejmě prudce inteligentní.To není dobrá reklama.
a přihlásit se k administraci účtu ucetnictvivrbova.wz.cz jde?
Alias75: jestli je pro tchýni, tak v tom problém nevidím ;)
No a jinak: tipuju to na jeden z těch úletů místního phpWebFTP (nebo jak se tomu nadává). Zapomeň na správce s. a začni využívat FTP.
Prudce inteligentní dívčina holt asi hackla stránky (samozřejmě nechtíc).
Hackla stránky ? No dobrá tedy ale to není problém můj ,ale administrátora .Ne?

FTP ?No možná bych rád ,ale jak na to ? :-) jen pro pořádek jsem lama.

Přihlásit se k účtu jde.
Hmmm tak jsem na to koukal a všechny soubory jsou ok jen index je té dívčiny.Sakra jak to že si někdo může nahrát svůj index do cizí administrace.To nechápu a jsem zvědaví jestli to někdo z webu bude řešit.Největší prča je že už dávno na tyto stránky není záloha.To bych se z toho p..... .
Sakra je tady nějaký admin .Potřeboval bych vyřešit svůj problém a ani na email ani tady žádná odpověď.
"Sakra je tady nějaký admin .Potřeboval bych vyřešit svůj problém..." já bych toho potřeboval ...
... jak říkám: použij FTP! To se tady už řešilo XYZ krát, takže si nad dokážeš vybrat?!
To je hezký že by jsi toho potřeboval.Já jsem přes FTP přehrál její index co tam měla už toho 22.03 ale stále se ukazovala její stránka.Až teprve dnes tam naskočila správná stránka.Nejsem si jistý jestli je to normální aby nahrání stránky trvalo dva dny.No jistý si jsem tím že to normální není.
CTRL+F5 ?