Problem s webem

Zdravim! Mam "drobny" problemek s webem, konkretne:

1) Server nenalezen

Firefox nemůže nalézt server joshis.wz.cz.

...


2) Nepripojim se na FTP pres Total Commander, rozhrani na webzdarma.cz (spravce souboru) ale funguje spravne. Log z FTP neposilam - predem na to radeji upozornim mistni "stamgasty" - protoze to je v tomto pripade ocividne k prdu a kdybych tam v tech trech radkach neco nasel a bylo to tim, tak uz jsem to vyresil. Pri pokusu pripojit se pres TC se mi vyhodi MessageBox "Hostitelsky pocitac nebyl nalezen".

Je mozne, ze je to tim, ze jsem prekrocil kvotu 50MB? Kazdopadne to ted nemam jak odmazat (sorry, ale webove rozhrani je mega nouzovka a navic nevim, jestli tu kvotu prekracuju... snazim se byt tak nejak na hrane:-D).

Doufam ze jsem se neunahlil, zkousim to uz pul hodiny...
můj Firefox http://joshis.wz.cz/ najde
1. Web jede, Euroskeptiku

2. FTP log nějak nevidím
ugh... to bude tim padem nejaka zahada na nasi kolejni siti (KolejNET)...

Napada me... mozna jsem porusil nejakou mistni kvotu na odchozi data... :-D

Kazdopadne jestli je ten server videt z venku, ignorujte to...

diky "ds"...
To zbi:

1) Rad mluvim o vecech kterym nerozimim :o)

2) Psal jsem ze ho tam nedavam...

:) Zdarek
1. Schválně jsem napsal "Euroskeptiku", jako důkaz, že tvůj web jede.

2. FTP: OK

PS. Jaktože se dostaneš tady do fóra, ale na svůj web na wz.cz ne?
zbi:
ale on přece psal, že:
Nepripojim se na FTP pres Total Commander, rozhrani na webzdarma.cz (spravce souboru) ale funguje spravne.

ale na druhou stranu, z 1007 nalezených URL jich 646 hlásí timeout, vypadají nějak takhle:
http://joshis.wz.cz/fotogalerie/img_view.php?img=obrazky/D4/IMG_1494.jpg

To vypadá spíš Webzdarmaskepticky
Petr Dvorak:
"to bude tim padem nejaka zahada na nasi kolejni siti (KolejNET)", "Nepripojim se na FTP pres Total Commander, rozhrani na webzdarma.cz (spravce souboru) ale funguje spravne."
A co "nádražáci"? Nezakázali ti porty, nebo neblokujou nějaký adresy?
Práci s Telnetem a podobnými zrůdnostmi jistě zvládáš, tak to vyzkoušej a dej vědět, Euroskeptiku ;)
Je to uz OK - nevim, jestli je to tim, ale asi pul hodiny po tom, co jsem napsal adminovi KolejNETu to zaclo slapat (vzhledem ke komunikacni kulture adminu obecne me neprekvapuje, ze mi ani nenapsali zadny mail)...

Takze nekde se neco opravilo a funguje to - pripad uzavren... Byla to pro me zahada... a nechtel jsem nad tim moc badat... ;o)

Co se tyce tech time-outu u tech stranek - jedna se o nahled fotogalerie - taha se tam obrazek rozmeru az gigantickych 800x600, to muze zdrzet (asi 3 ms :) )...

BTW: asi budu muset rychle napsat nejakej dalsi clanek, abych tenhle dostal z main page:-D... Hlavnim cilem mych stranek opravdu NENI ukazat, ze jsem Klausovym fandou... :-D