Problémy přístupu na ".wz."

Dnes ráno nemohu (nejenom já) načíst své stránky http://rcteam.wz.cz
"Time occured" a hotovo.
Pokud zkouším nějaké jiné weby obsahující ".wz.", situace je stejná.
Je nějaký problém na WEBZDARMA ?
Tak teď jsem se sem mrknul, jestli mi někdo poradí, ale jak vidím, mám ten samý problém :-(((

Neví někdo teda co s tím? Jsem si myslel, že nebudou chodit ani tyhle sajty, ale apoň tyhle fachaj, takže nějakej admin by to mohl opravit, ne ;-)...

Zkoušel jsem se dostat i k mým souborům přes FTP či přes tuhle stránku, ale přes FTP to nahlásí že se nepodařilo přihlásit k servru a na těchto stránkách se sice přihlásim, ale když se chci dostat těm souborům, tak to nahlásí taky chybu... :-(((

LinS
Taky na to koukám. Je mi divný, že ostatní jedou a jen ".wz." ne. Asi to mají na jiným serveru, ale je to celkem naprd, že to nejede. Třeba to do oběda bude zpraveny. Snad...

Čau Bestian
Já už se nemůžu dostat na žádné stránky s koncovkou wz a ani na moje ftp. A tlačí mě čas. Ví někdo, co je? Co někdo z webuzdarma? Můžete říci, oč jde?
Já mám stejné problémy na "wz" od včerejšího večera. Potřebuji pověsit na stránky nějaká sdělení a nemohu se tam dostat ani přes FTP ani stránky otevřít. Na stránkách webzdarma se mi nepodařilo najít nějaké oznámení, že se očekává výpadek, nebo že došlo k poruše. Již jsem si myslel, že "je závada na mém přijímači" ale teď vidím že je to jinak. To mne trochu uklidnilo ale co dál?
Tyhle výpadky sou čím dál častější a trvají už celkem dlůho. Já je zaregistroval už tak před měsícem. Nejhorší je, že se to fakt vůbec nelepší. Gdyby nám aspoň dali vědět, co se děje, ale ono nic. :-(((
Jo.. zdá se mi, že jsou poslední dobou na denním pořádku... musím uznat.., že není nad to mít doménu, která furt funguje... s wz jsem býval kdysi spokojený... ale poslední dobou...
Já dosud byla taky moc spokojená...ale jsem úplně odřízlá a potřebuju něco na své stránky nutně nahrát. Doufám že to do večera pude...
:).. tak takhle závislej na wz.cz bych nechtěl být... :) musím uznat, že s ceskyhosting.cz jsem totálně spokojen :)
Taky jsem si myslel, že bude chyba někde na wz, a jak koukám tak jsem se nemílil. Zkoušel jsem i jiné adresy s wz, asi jako všichni a nikde nic! Co se týče výpadků, tak asi nechodim na své stránky každých pět minut, protože je ani nějak neregistruji. Ale je pravda, že WZ začíná býti chvilkama docela pomalý, obzvláště v sobotu a neděli :)
NEJSTE SAMI ME TO SERE A HODNE!
Fakt to uz trva nejak dlouho.Slysel jsem,ze maj problem s nejakym napajenim.Ale uz by s tim meli neco delat.Ono hlavne je to zadarmo,tak je to moc netizi.Proto asi s tim nic nedelaj
<HTML>nekteri uzivatele by se meli nad sebou zamyslet, anebo pokud to je pro ne problem, dat si aspon par facek

boze proc na tohle vlastne reagujuuu ....</HTML>