Problémy se spojením přes FTTP

Při jakékoliv aktualizaci mám problém se spojením. připojím se na 1 pokus ale při ukládání se většinou objeví hláška "spojení přerušeno" . pokud se mi uložení aktualizece objeví na 20. pokus tak je to úspěch. Prosím o radu. Díky
něco podobného mi to dělá taky. Navíc mi to z nepochopitelných důvodů vymazalo dva adresáře. Ukládala jsem aktualizaci , normálně potvrdila a pak se mi objevil jen nápis "adresář prázdný" .
To stejný mi to v poslední době dělá taky. Nahrávání nových souborů je horror.
<HTML>Nikdo jste neřekl, jak ty soubory nahráváte. Přes správce, přes ftp? Doporučuju ftp a pokud bude problém, tak sem dejte ftp log..</HTML>
Mne to dela taky, pres ftp (total commande), spojeni preruseno, ale je tu uz spousta diskuzi na tohle tema, nezbyva nez pockat, jestli s tim neco admini udelaj
No,
nezbývá počkat než to admini spraví ... třeba mě FTP (mimochodem co to je FTTP?) funguje bez problémů, takže bude problém jinde než tam, kde s tím můžou admini něco udělat.

Btw, opravdu jsem jediný, kterému funguje funkce vyhledat, nbo jsou místní tazatelé tak hloupí, že jí neumí použít?
FTTP je ultra rychlá verze FTP... Co Petr dát log? Fakt ho nikdo nepoví...