Safe mode restriction, file is not within the allowed path.

Muzete mi nekdo poradit, CO S TIM MAM DO HAJE DELAT? Jeste dopoledne mi to bezproblemu fungovalo a ted mi to pise tuhle zku*venou hlasku a nedostanu se nikam... Je to timpadem dost v riti... Jeste zkusim presunout adresare se Smarty a Mysql tridami o adresar niz do adresare ve kterem se nachazi chybovy script, snad to pomuze, ale mozna by stalo za to popremejslet jestli by safe_mode_include_path nemel obsahovat domovskou slozku webu, aby se z podadresare /web daly provadet includy do podadresare /Smarty, coz povazuju za celkem esencialni... Enjoy.
>> aby se z podadresare /web daly provadet includy do podadresare /Smarty
jako include('../Smarty/neco.php'); ?
v ramci svyho webu muzes includovat cokoliv za pouziti relativni cesty, problem nastava v okamziku, kdy relativni cesta smeruje mimo
treba jsi nekde zmenil nejaky nastaveni tech php skriptu? (nebo te treba vubec nechapu...?)
Co dělat?
1) Neřvat tady jako tragéd
2) Používat mozek a vyhledávání
3) Jestli to šlo dopoledne, tak to musí jít i teď. Pokud sis s tím hrál, tak se nesmíš divit.
4) No a vzhledem k tomu, že nevím o nikom, kdo má k dispozici křišťálovou kouli, tak si asi budeš muset nastudovat něco málo o safe mode v PHP a o Smarty, nejlépe z originálních dokumentací.