mySQL - nestabilita serveru?

Ahoj,

dnes jsem vůbec porvé uploadoval můj php+mysql systém na server (jsem začatečník). Když se skript pokouší navázat spojení s sql databázi tak 9 z 10 pokusů skončí chybovou hláškou: Příspup odepřen pro uživatele ... . A 1 z 10 přísupu proběhne korekně.

Kde je chyba? Upozorňuju, že script ve fázi přihlašování není závislý na vstupu od uživatele a že ani do těla(kódu) skriptu už nijak nezasahuju. Čili závada asi není na mém přijímači, ale na staně serveru.

Stejne problémy mám, když se snažím k sql připojit přes http://mysql.webzdarma.cz/ z deseti pokusů se mi to podařilo snad jen jednou.

what's up?!
Žádnou nestabilitu nepozoruji. Mé stránky po zběžné kontrole vypadají funkčně, bez náznaku problémů s db. V logu taky během posledních pěti dní žádná chyba databáze není.

No a server:

>ping mysql.webzdarma.cz

Příkaz PING na mysql.webzdarma.cz [195.122.194.241] s délkou 32 bajtů:

Odpověď od 195.122.194.241: bajty=32 čas=20ms TTL=52
Odpověď od 195.122.194.241: bajty=32 čas=183ms TTL=52
Odpověď od 195.122.194.241: bajty=32 čas=29ms TTL=52
Odpověď od 195.122.194.241: bajty=32 čas=40ms TTL=52

Statistika ping pro 195.122.194.241:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0 (ztráta 0%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 20ms, Maximum = 183ms, Průměr = 68ms
ale já mám pořad stejný problém:

někdy mi to jede v pohodě jindy:

Warning: mysql_connect(): Access denied for user '...'@'mars.anoweb.cz' (using password: YES) in /3w/xf.cz/k...
Je to divné ale mě to dělá to co tobě a na konci je vždy phpbb:critical error
could not connect to database.
Ze by prekrocena mysql kvota. Je zde omezeny pocet pripojeni a dotazu za hodinu. Pokud jej prekrocite, tak db pro vas nejede.
a mohl bych se něde něco více dozvědět o té mysdl kvótě? váže se na na jednotlivého uživatele nebo na databázi? a kolik je? a můžu tyto informace přimo zobrazovat na mém webu (např. další přihlášení bude možno za 5min)?

http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#9

Jak jsou nastaveny limity MySQL?
Pokud se setkáte s chybou typu User ... has exceeded ... resource ..., znamená to, že na vašem účtu bylo provedeno přiliš mnoho připojení resp. dotazů do databáze než je povoleno. Toto omezení existuje proti uživatelům, kteří extrémním způsobem zatěžují server a bez těchto limitů by byla ohrožena dostupnost služby jako celku.
Očekáváme, že "slušně" napsané skripty (tj. mimojiné takové, které se připojují v průběhu zpracování jednoho skriptu do databáze jen jedno), by na toto omezení nikdy neměly narazit. Ve výjimečných případech jsme připraveni toto omezení zajímavým projektům zvýšit. (To se ale s jistotou netýká webu typu chat, jejiž princip nedovoluje při velké návštěvnosti rozumné fungování na sdíleném serveru.)
Současné nastavení je takovéto:

* počet připojení za hodinu ... 1500
* počet dotazů za hodinu ... 8000
no tak lidi poraďte, jsem zoufalý.. do systému se přihlásim tak 1 z 10 pokusů

pořád stejná hláška
Warning: mysql_connect(): Access denied for user '...xxx...'@'mars.anoweb.cz' (using password: YES) in /3w/xf.cz/k..

přihašuju se pomoci
...
define("SQL_HOST","mysql.webzdarma.cz");
define("SQL_LOGNAME","name");
define("SQL_LOGPASS","password");
...
MySQL_Connect(SQL_HOST,SQL_LOGNAME,SQL_LOGPASS);
ja kdyz nahravam data, tak se mi to taky po chvilce prerusi :-(
Tak jsem zjistil, ze kdyz to pres total commander dam nahrat, tak se to prerusi, ale kdyz to dam nahrat znova (vetsinou tak 5x), tak se to nahraje :-)
Ross: a seš si jistej, že jsi ve správném vlákně? Já bych řekl že nejseš!
vlákně? ve spojitosti s mySQL vůbec nevím o ce de. prosím poraď.
Tom: jsem se prehlid, sorry :-)