Mail na domene

Ahoj, muze mi nekdo vysvetlit, jak to funguje s mailem?
Pochopil jsem to tak ze jsem automaticky dostal schranku, ktera ma adresu xxx@moje_stranky, kde misto xxx je nekonecne aliasu, mam pravdu?
ja ze kdyz si ze seznam.cz mailu odeslu testovaci mail do schranky kterou bych mel mit, tak mi na google mail, kam by se to melo presmerovat, nic neprijde :o(
dik za vysvetleni dyztak
Adam
Aaa taky se uz peknou chvili snazim pridat reklamu a pripadam si jak idiot, kterej nedokaze ani to :oD cetl jsem si ostatni vlakna a vyplynulo z toho pro me to, ze snad na czweb.org ted reklama nejde? to je divny ne? :oX
záleží na nastavení na:
https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=email

je možné, že robot na vkládání reklamy na doméně czweb.org zrovna nefunguje - co je na tom tak divného, každou chvíli přeci něco nefunguje a z WZ to asi nebude jiné
a ten mail? funguje ti to?
<HTML>Automaticky tuším ne, jen pokud jsi při registraci zaškrtl aktivní schránku. Pokud ne, běž v menu do mailu a tam si schránku aktivuj. Aktivace (v obou případech) nemusí proběhnout hned, většinou to nějakou dobu trvá. Více viz faq.webzdarma.cz.
Ten email se ani nevrátí?</HTML>
<HTML>>>a ten mail? funguje ti to?
Mně osobně přesměrování funguje, schránku kam se to přesměrovává mám na seznamu.</HTML>
ne-e prave ze nevrati...
hlavne nechapu jaky jsou rozdily:
presmerovani na xxx
aktivni schranka
aktivni schranka se zaslanim kopie na xxxx
<HTML>presmerovani na xxx - email přijde jen na zadanou adresu pro přesměrování
aktivni schranka - email přijde jen do schránky na wz
aktivni schranka se zaslanim kopie na xxxx - email přijde jak do schránky na wz, tak na zadaný email
IMHO :-)</HTML>
no to je ale ptakarna :oX
ted jsem to zkusil vypnout a dal jsem aktivni aa prej ze mam 30 minut pockat..tak uvidim co pak..jestli se neco stane :o)
ted este tu reklamu a nebudu si pripadat jak trotl
Ahoj Thalio, tak jak je to s tím robotem? Není on nějaký líný?
<HTML>Ahoj ds, no jo, asi už to tak bude :-) Po pravdě taky mě občas zlobí, ale nikdy nic dlouhodobého. Vím, že opakovaný upload je otravný, ale mně to po čase vždycky zabere. Weby na czweb či czechian nemám, ani jsem na nich s reklamou nijak neexperimentovala.</HTML>
No já jsem si tam jeden schválně udělal a nefunguje. A už dost dlouho.
<HTML>Jj tuším jsi to už někde psal. Jak to půjde, zkusím se zeptat admina.</HTML>
Tak jo, přijemnou noční...
Včera jsem chtěl začít používat schránku, kterou mám na své doméně. ale Když si na ni pošlu mejl, objeví se mi tam, ale nepřepošle se mi na adresu, kterou mám na Seznamu.cz. Všechno mám nastavené dobře. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Může to pár dní trvat, nebo je tato služba zrovna nějak "rozbitá"? Díky za odpověď
Prosimte..asi uz sem tupec..ale kde je videt ten mail..jak se dostanes do ty schranky jako? nak sem nepochopil...
<HTML>@madeus: normálně tady v menu vedle administrace je odkaz na mail (https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=email).</HTML>
<HTML>2Milhauz: teď jsem to zkusila. Přeposílání mám též na seznam.cz (mám ale nastaveno přímo jen přeposílání) a zpráva mi tam přišla okamžitě. Není třeba ve spamu?</HTML>
No to jo...tam je odkaz ale neni mi jasny co napsal
Milhauz:
"...Když si na ni pošlu mejl, objeví se mi tam, ale nepřepošle se mi na adresu, kterou mám na Seznamu.cz..."

To v tom menu "Mail" si nastavim jen jestli to chci preposlat a kam...to mam nastaveny (nic ve spamu se mi neobjevuje...)
Ale co znamena jen aktivni chranka? Kam se jako ty maily pak ukladaji? to nechapu - a tak jsem pochopil Milhauzuv vzkaz...ze nekde vidi mail..ale uz se mu nepreposle do schranky....
Vubec tem mailum teda nerozumim...to samy reklama vubec se nezobrazuje banner..jen prouzek po aktivaci 150 MB..ale banner stejne nic (mam to delany, reklama.html a v index.php mam include na reklamu)
Tohle je napsny na podpore WZ:
Jak si nastavím poštovního klienta? Nikde jsem nenašel adresu pop3 serveru.
Přístup do poštovní schránky je možný pouze přes webové rozhraní(mail.wz.cz). Pokud Vám toto nevyhovuje, doporučujeme nastavit v administraci přeposílání na adresu na jiném serveru.
By me zajimalo jak vypada teda to rozhrani webovy, kdyz mi najede dycky stejne jen www.webzdarma.cz a tam muzu jen do nabidky "Mail" a nastavit si kam preposlat nebo tak... :o/
Uz me to zacina stvat :o((
<HTML>Pokud máš nastavenou Aktivní schránku, nebo Aktivní s přeposláním, tak se po klinutí na "mail" dostaneš do schránky (je-li už schránka aktivována, pokud ne, hlásí to chybu 403). Pokud máš nastaveno jen přeposílání, tak se na webový rozhraní nedostaneš - aspoň tak to mám já. Když zvolím Aktivní, tak se pak už normálně do webovýho rozhraní dostanu.</HTML>
V tom pripade mi to trak ubec nefunguje....
OK zkusil sem nechat "Aktivni schranka" a necham tomu par dni a uvidim jestli se neco zmeni...:o/ a ja si furt rikam, ze sem slepej nebo co, kdyz nevidim co bych asi mel :o)
ale dik Thalio...
ja si snad zaregistruju este jinej prostor abych zjistil jestli ta reklama blbne jen na czweb.org...pac robot asi usnul :oX
<HTML>>>to samy reklama vubec se nezobrazuje banner.
Nezbývá ti, než občas zkusit nahrát soubor, kam se má banner vložit. Jednou se jistě vloží ;-)</HTML>
<HTML>>>OK zkusil sem nechat "Aktivni schranka" a necham tomu par dni a uvidim jestli se neco zmeni.
Zkus si tam pak cvičně poslat mejl, občas to aktivaci pomůže (třeba mně to pomohlo :-D ).</HTML>