Zrušený účet

Dobrý den,
měl jsem účet www.fichtl4ever.wz.cz, zobrazoval jsem reklamu, na stránky chodilo kolem 15-20 lidí denně. Ale ze dne na den účet zmizel, včetně souborů a databáze. E-mail mi žádný nepřišel. Ani odpověď, když jsem psal na podporu. To co mě mrzí nejvíc je, že mám zálohované jen zdrojáky. Databázi, fotky a různý soubory ne. S tím asi nic udělat nepůjde, co? kdybych tak aspoň věděl proč mi to smázli :-(
Mě zase smazali dvě stránky, které jsem měla ve výstavbě. Tu jednu bych ještě přežila, ale na tý druhý jsem makala pořádně dlouho! Na účet jsem se přihlašovala a stránka byla pravidelně navštěvována (přestože byla ještě ve výstavbě). Taky by mě zajímalo, proč to smazali...
<HTML>2Alzbet: wz žádné zálohy nemá, na to si musí myslet každý sám.

2A.B.: nevíme-li názvy stránek, tak ti ani sám admin neřekne důvod smazání...</HTML>
kdyby mi sakra aspoň admin napsal proč mi to zrušili, aby mi nakonec takhle nedopadli i druhý stránky....
<HTML>2Alzbet: nevím, jestli těmi druhými stránkami je myšlen web http://mandl.unas.cz/, ale když už jsem se na něj koukla, tak musím říct, že reklamu "Na úvodní straně nahoře" si představuju trošku jinak - tohle vypadá spíš jako "Na úvodní straně dole" (zvlášť pokud přibudou další novinky). Já osobně bych banner vkládala na všechny stránky úplně dolů pod obsah.</HTML>