Nepovolit reklamu na jedné stránce

Chci se zeptat jak se dá zrušit reklamní proužek na jedné stránce kterou mám ve vloženym rámci a ta reklama mi ji prodlužuje? Jde to? A jak? Díky :)
" Jde to?" Jde
"A jak?" Nepoužívat rámy.
Co to ma spolecnyho s ramem? Ja chci jednu cistou stranku bez reklamy a nevim jak ji smazat
Ahoj..ramy sou sice zastarale..ale je to easy..taky je na strankach mam..ja sem si hodil reklamni listu do horniho framu a zobrazuje se mi jen nahore..sice ti to posune..ale komplet a vubec mi to na tech strankach nijak nevadi..
Ja se neptam na ramy - chci vědět jestli jde na jedné stránce nezobrazit reklamu ! A jestli jo - tak jak ?!
vlez do administrace, a nastav si reklamu pouze na úvodní stránce. pak zaškrtni, že používáš rámy, a vyplň cestu k relativnímu souboru. ten pak všude načteš právě do rámu, a tam, kde reklamu nechceš, prostě rám nenačteš ;-)

porušení podmínek to není - kontroluje to člověk, ne robot. stačí, když tu reklamu budeš zobrazovat na každé stránce dole. (ať je v nastavení co chce)

dělám to úplně stejně, akorát jinou technologií než jsou rámy. příklad: http://djchemo.wz.cz/menu.php i když zobrazuji erklamu všude dole, zde není? ;-)