Smazání domény

Je možné aby byla smazána doména, kde jsem měl fotky?
<HTML>Pokud jsi tam měl jen fotky, na které nevedly žádné odkazy, takže ten web sloužil např. jen jako úložiště pro jiný web, tak ano. Název domény byl jaký?</HTML>
Název domény byl http://www.tramzastavky.wz.cz
<HTML>Aha už to vidím, v sekci Linky tramvají jsou u jednotlivých linek odkazy na fotky zastávek, které vedou na http://www.tramzastavky.wz.cz. Mně to na první pohled přijde jako spojování webů, tedy jasný důvod pro smazání webu. Jestli ti prostor nestačí, tak si ho v nastavení reklamy navyš na 150MB zapnutím lišty (příklad je na mks.xf.cz).</HTML>
A zpět vrátit ten web nejde?
<HTML>Ne. Můžeš si ho znovu zaregistrovat, znova nahrát fotky, ale imho časem dopadne stejně.</HTML>
Děláš si srandu?
Já už ty fotky co tam byly nemám! Takže z toho vyplívá že to budu muset dělat vče znovu!
<HTML>Proč srandu? Web byl smazán, zálohy nejsou, takže do původního stavu ho můžeš uvést jen ty sám.</HTML>
Tám pádem takhle dopadne i web foto-prazske-tramvaje.wz.cz? Nebo jiné?
Proč tolik údivu? Při registraci webu jsi souhlasil s podmínkami (určitě sis je taky řádně prostudoval). Porušení se trestá.

http://www.webzdarma.cz/podminky.html

- využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru
- využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci
- spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit velikosti poskytovaného prostoru
<HTML>>>Tám pádem takhle dopadne i web foto-prazske-tramvaje.wz.cz? Nebo jiné?
Ano, důvody viz příspěvek od zbi.</HTML>
A když do foto-prazske-tramvaje.wz.cz dám index.php to dom=na nbeude smazána?
viva: "A když do foto-prazske-tramvaje.wz.cz dám index.php"
bude. Ty už z principu porušuješ pravidla tím, že máš několik různých účtů pro jeden web. Tím, že přidáš index akorát ubyde problém s nezobrazováním reklamy, ale spojování webů bude pořád.

Jak psala Thalia: pokud máš málo místa, zapni si lištu. Pokud ani to nestačí, tak si pořiď placený hosting, jinak se připrav na to, že dřív či později tvé soubory nenávratně zmizí ...
Tu sem si zaplnul, ale asi přejdu na vlastní doménu.
To radeji prejdi, kdyz nechapes dobre podminky.

Dobra rada nad zlato do budoucna: Vzdy si delejte zalohy. To neplati jen pro pocitace, ale i pro web.
Navic se divim tech, co maji soubory jen na webu, nikoli na svem kompu. Spravny postup je ten, ze vse se dela na pocitaci a hotove vytvory se pak nahravaji na web.
Přejdu tam mam aspoň jistotu že mi nikdo nebude mazat moji práci!
<HTML>Kdybys dodržoval podmínky, se kterými jsi při registraci souhlasil, tak ti tvoji práci nikdo nemaže ani tady. Uvědom si, žes sis to způsobil ty sám.</HTML>
>> Přejdu tam mam aspoň jistotu že mi nikdo nebude mazat moji práci!
ver tomu, ze kdyz ani tam nebudes dodrzovat podminky, smaznou ti to jeste driv nez tady. rozdil je jenom v tom, ze tam ty podminky dovolujou trosku vic
Díky za smazání celoroční práce... Mimojiné - fotogalerii dělám samostatně, na stránkách oddílu je jen odkaz na mou galerii... Pokud bys to bral důsledně, musel bys smazat půl intenetu....
Není to vůl, ten Kája (rozuměj tjdrazejov1.wz.c)?
vskutku, jak říká Teal'c z Hvězdné brány
Pěkný den přátelé,
mám takový problém.
Měl jsem zaregistrovanou doménu http://u3p.wz.cz/
a neporušoval jsem žádný z uvedených bodů v podmínkách.
Přesto byl můj účet úplně smazán...
Dotazuji se jaká mohla být příčina.
Návštěvnost byla vcelku slušná...
Reklama se zobrazovala v hlavním rámu po vstupu na stránku,
nebyl na serveru jediný soubor na který by nevedl odkaz...
Ptám se tedy: "Jaká přičína ještě mohla být?"
Antabelus: to ví jen ten, kdo to smazal. Jednou se tu na fóru řešilo, že byl smazán web o autu,kde byl odkaz na web automobilky a značka auta byla i v názvu domény. V diskuzi, byl uveřejněn e-mail administratora, kde bylo napsano, že je to zneužití domény, kterou má registrovanou webzdarma pro prapagaci komerčního projektu a jako důvod smazání bylo uvedeno spojování webů - nevím asi něco jako budování zpětných odkazů. Ten dotyčný měl takových webu, které se takhle někam odkazovaly víc a všechny byly smazány. Tak jestli to není podobný případ jako ten odkaz na:
Já osobně vlastním "........" od ..........
Možná zkusit to na podpora@webzdarma.cz
<HTML>Antabelus: nic tam nebylo smazáno, byl to problém na straně wz.</HTML>