Nelze najít

Napíšu svoje stránky(www.ld-zvire.wz.cz) a najede mi "stránku nelze zobrazit" a to stejný když najedu na správce souborů! CO MAM ĎELAT?
Asi jde o nějaký neplánovaný výpadek s ...wz.cz (ta koncovka je snad prokletá), protože moje stránky a ani ty, které spravuji se stejnou příponou se také nezobrazují. Nejdříve vypadávali chvilkově, teď nejdou vůbec. Ostatni - aktuálně atd. chodí zpomaleně, ale chodí. Taky nevím, co s tím. Zřejmě to odradí náhodné návštěvníky webu.
Kamila: wz.cz neni prokleta, ale afaik wz.cz bezi na jednom serveru a je vubec nejpouzivanejsi, proto nejcasteji vypadava.
Sojkovec: Četla jsem o tom, uvažuju o změně třeba na unas, ale asi by to bylo komplikované pro pravidelné hosty. Snad se to zlepší, změnu k lepšímu zatím nepociťuji, ale doufám... Mimochodem - tuhle odpověď se sem snažím napsat už od včerejšího večera, ale krom toho, že mi stránky vůbec nenabíhají, tak mi odpadl i webzdarma. Ach jo.
No, ja tedy zadny problemy nejak nepostrehavam. Nekolikasekundovy vypadky nepocitam, to se proste stava.
Na krátkodobý výpadek má právo každý, ale co bude s tím upgade?
Agent 007: Už proběhl, stačí prolézt forum :)