Výpadek MySQL

Už cca od 16.00 h nefunguje připojení k databázi MySQL. Vypisuje to "Lost connection to MySQL server during query"... Co s tím je?
<HTML>Už cca od 16.00 h <b>mi</b> nefunguje připojení ... to je presnejsi.


nechapu kde jste videl ten zapis

mysql_connect(mysql.webzdarma.cz,...)

(a zarite bez uvozovek kolem retezcu, je to sice jaksi podivne, me uz to moc nemysli a neni mi moc jasne, ze si tohle php necha libit, kazdopadne to ale dela neco jineho nez byste chtel)</HTML>
mne take spojeni s DB nefunguje. a to na vsech 3 webech, ktere u WZ mam.

chybova hlaska je stejna

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /3w/wz.cz/c/cbzeny/komix.php on line 104

Nefunkcni je to od dnesniho dpolende.

AG
mira: V PHP a MySQL jsem začátečník, tak proto ten zápis. Samozřejmě se velice omlouvám a děkuji za to, že jste mě nasměroval. Příště budu hledat chybu nejdřív na mé straně.
Mozna je taky chyba u me, ale
- zacalo mi blbnout spojeni s DB ve stejny cas u 3 webu, ackoli do vcerejska to bylo v pohode.

spojeni mam nasledujici
MySQL_Connect("http://mysql.webzdarma.cz","anny","heslo")

je na tom neco spatne?
<HTML>ano, k mysql serveru se nepripojujete protokolem http
proste tam date jen "mysql.webzdarma.cz"
nepise o tom takto v manualu?

ja vam rozumim, ze driv vam to mohlo fungovat, dokonce chapu proc to fungovalo, ale to je jen shoda nahod, nic vic</HTML>
skvele! diky!
mira, beriem späť...zadaval som namiesto mylql.webzdarma.cz adresu http://webzdarma.cz . Takže novú fotogalériu nainštalujem, ale ako to napraviť a sprevádzkovať na tých, ktoré boli nainštalované po starom, do včera fungovali a dnes už nefungujú? dík
Uz druhy den mi nefunguje pristup k mym strankam. Hlasi mi to tuto hlasku :

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in database.php on line 19
Unable to connect to database server!

Přestalo to fungovat během pripojeni v noci z utery na stredu. Kdy to pojede nebo co stim delat ?
<HTML>Pete: mate to spatne nastavene, pojede to az si to spravite
konkretne u vas soubor
catalog/includes/configure.php
radek:
define('DB_SERVER', 'db1.oriflame.euweb.cz'); // eg, localhost - should not be empty for productive servers


<b>to all: na tyhle dotazy uz reagovat nebudu, je to u vsech stejne - neumite si nastavit adresu mysql serveru</b></HTML>
Miro, opravil jsem configure.php podle tvych instrukci a porad to nejede, dava to hlasku : Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in functions/database.php on line 19
Unable to connect to database server!
a přitom v database.php nejsou zadne nastavitelne polozky. Prosim jeste o radu protoze jsem v php MySQL uplny zacatecnik a myslim, ze jsem uz vycerpal vsechny moznost nastaveni. Dekuji.
<HTML>Pete: ja si tam zadne zmeny nevsiml, nastavil jsem ty parametry podle vasich udaju v administraci, do databaze se to uz teda prihlasi, ale stejne to nefunguje, ha</HTML>
Dobra, ale co s tim bude dal. To mam cely e-shop sbalit a přesunout jinam ? Protože ta porucha uz trva treti den a to je ne eshop hodne.
Ahoj, už od středy mi nefunguje připojení na MySQL. Hlásí mi:
Warning: mysql_pconnect(): Lost connection to MySQL server during query in ...
Nejsem si vědomý žádné chyby:
$spojeni = mysql_pconnect("$databaze","-user-","-heslo-")
or die ("Chyba databáze T (\"$databaze\")! c.1<BR>\n");
mysql_select_db("$db")
or die ("Chyba dtabáze T (\"$db\")! c.2<BR>\n");
Můžete mi někdo poradit?
> $spojeni = mysql_pconnect("$databaze","-user-","-heslo-")

Grrr... promenna $databaze obsahuje co? BTW na co ty uvozovky v prvnim parametru, chudak parser..
Dík!
Ona chyba byla jednoduchá - špatný SQL server. Koho by to napadlo, když to do středy fungovalo (navíc mi to přestalo fungovat přímo před očima). Alespoň mě to díky tobě napadlo.
Ty uvozovky už byla zoufalost... standardně je tam samozřejmě nemám.