spravce souborů

Třeba pojedu i trolejbusem ale pokud je složitější pro mě jezdit autobusem, tak si raději počkám na tramvaj, ale pokud jsou výluky tramvaje velmi časté, vyberu si třeba automobil, tj. jiného poskytovatele služeb, já si vybral www.ic.cz
Tím sem reagoval na příspěvek od Thalia z 30.7.2007 10:49!
Dobry den , jiz od patku nemohu aktualizovat stranky , nelze na ne nahrat zadne soubory pouzivam zde phpWebFTP verze 3.3 . Problem se jevi tak ze dam nahravat , indikace dobehne na 100 procent a aktualizuje se stranka ale soubor tam neni . Kdyz pisu sem tento problem , tak jej vzdy smazete a na e-mail jsem take nedostal odpoved . Mohu pocitat s tim , ze to tu bude zas fungovat nebo mam prejit na jiny web ?

Dekuji za odpoved

Lukas
Dokonce jsem i udelal novou registraci a pri nahrani proste nic nejde .
jo ja sem naštestí nic nevimazal ale nejde mi to aktualizovat
Nejdříve jsem byl naštvaný,že správce souborů nefunguje. Donutilo mě to proto zajímat se o ftp a naučit se to. Teď vkládám přes toto rozhraní a jsem plně spokojen. Díky admine,díky!
<HTML>2Tramvaják: ano, taky řešení. Jen nevím, jestli je lepší než se naučit něco nového... (a využitelného i jinde, ne jen na wz). Já osobně od začátku bez problémů používám pouze ftp, správce jsem otevřela jen při zkoušení, zda opravdu nefunguje.</HTML>
<HTML>2Lukas: příspěvek stačí napsat jen do jednoho vlákna, ne do deseti...</HTML>
nic proti ale historák už existuje a funguje přes 15 let... ty stránky jsou těd nový.... a taky jsou prázdniny.... Jo a nevim co máš proti reklamě protože ta tam je a funguje...!
<HTML>2o.penak: však to nebylo nic proti historáku, ale proti slovu "historycký". Ano, reklama tam je a funguje, ale přesto nesplňuje <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">pravidla zobrazování</a>. Doporučuju pročíst (zejména tu část o tom, co je to Úvodní stránka).</HTML>
ok... to jsem trochu přehlídl... podívám se na to až půjdu o5 správce souborů ptz jinak to nezměním....
Takže chápu to dobře, že když si stáhnu toho Total Commander tak mi všechno půjde v pohodě ?
Ale NIKDO nic ZADARMO nedělá, nešiřte tu bludy...
evines:

1. Nikdo ti nic nezaručuje na 100%, ale mně třeba FTP chodí dlouhodobě bez problémů.
2. Nemusí to být přímo (placený) Total Commander, stačí libovolný FTP klient.

http://www.stahuj.cz/internet_a_site/ftp_klienti/
FTP klient ale taky nefunguje!

Momentálně dovolí pouze přepsat staré soubory, ale ne tam uploadnout nový!....
Zbi: Děkuju, jdu to zkusit. I když mám trochu obavu, zda to půjde, když to budu instalovat ve fázi, kdy jsou na wz problémy :/ Ale zkusím !
FTP mi funguje bez problémů. Právě teď jsem zkušebně přenesl na web nový soubor a následně jej vymazal. Takže já za sebe - DOPORUČUJI.

evines: FTP klient je tvůj lokální program, nemá žádnou souvislost s problémy na WZ. S WZ pouze komunikuje přes FTP (file transfer protocol). Ovšem pouze za předpokladu, že jej správně nastavíš:

hostitel (hostname): tvoje adresa na webzdarma, např. zlaty-retriever.unas.cz
uživatelské jméno (username): stejné jako hostitel
heslo (password): tvoje heslo na webzdarma

Nezapomeň zapnout pasivní mód!

PS. Pokud FTP někomu nejede, tak si musí předně zkontrolovat nastavení svého FTP klienta, firewall, internetové připojení a pokud to ani pak nepojede, tak sem hodit FTP log a pokud ani potom nedostanete radu, tak napsat email na podporu a doufat v odpověď. Brečet na fóru nemá valný význam. Dostane se vám akorát tak rady, které jsou shrnuty v této odpovědi.
Tyjo, stahla jsem IW FTPort Client 3.0 a jsem z toho úplně paf .... naprosto nevím kde co jak proč ....
Tak se mi zazrakem poradilo se pripojit , ale prijde mi to nejaky divny, stranka je jen z poloviny aktualizovana a je to tam nejaky trochu divny ...
ale aktualizovat tim jde :) snad jeste prijdu na to jak odstranit ten problemek tam
<HTML>Správce je už zase funkční. Vyzkoušela jsem editaci a nahrávání, oboje funguje. Ale i přesto doporučuju spíš FTP ;-)</HTML>
Tak už to zase funguje! Paráda, díky, díky, díky :o)
Chci podekovat tomu co to dal dohromady a omluvit se jestli jsem byl trochu neprijemny. Diky a jen tak dal.

lukas
Dobrý deň,
Uhm...Mne sa začala objavovať biela stránka keď si chcem dať na web súbory.Prosím Vás mohli by ste mi s tým pomôcť?

Ďakujem
<HTML>http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=49220&t=49220</HTML>