pripojeni na FTP

nemuzu se pripojit na FTP meno a heslo mam vporadku poradte mi co stim DIKY
Se pripojejes pres internet explorer..... viď?

musis treba pres total comander a tam dát pasivní přenos
no nejlepsi by bylo vykasalt se na tadyto ftpko a udelat si novy. Pokud ty to blbne tedka, tak to mozna zprovoznis, ale pak to bude zase...
2mundy: hodilo by se víc podrobností. Jak se připojuješ, co to píše, seš za proxy atd.?
Mám podobný problém, v Total Comanderu mi to ukazuje, že hostitel je špatný. Jakýho si mám dát teda hostitele? ftp.webzdarma.cz?
Sám jsi ftp.webzdarma.cz!

Musíš jako hostitele napsat nasenoviny.wz.cz. Takhle to funguje už dlouho.

Ale řekl bych, že teď nějak blbne wz.cz doména, tak jestli to není i tím... (?)
Jestli to nebude tím, že to pořád padá. Kromě ftp odpadávají i stránky!
Mně to taky nejde!
upgrade WZ kdybyste cetli forum o 1 vejš tak zjistíte...
dnes jsem nahrál nové stránky přes FTP a IE a jelo to fpoho
Hele lidicky mam problem taky se nemuzu pripojit pomoci FTP a a nejde to ani v Pasivnim modu je to neco s IP ale nevim co tohle mi to napsalo v
FTP Commander

Connecting to ftp.webzdarma.cz , 01 XI 2004 16:59:31
500 ESocketException: connect: WSocketResolveProto: Cannot convert protocol 'tcp', Error #11004


Předem díky

Raven
<HTML>Connecting to ftp.webzdarma.cz , 01 XI 2004 16:59:31

to uz asi musi byt clovek slepy aby tohle prehledl?</HTML>
Mám takový problém. Vymazal jsem pres ftp vsechny soubory co mam na nem a potom tam chtel dat nove ale jaksi mi to porad pise nelze zjistit odezvu od serveru(nebo neco takoveho). Nevite cim to bude?
ZKousel jsem 2 ftpprogramy ale kazdy pise to same a pres web rozhrani to teda delat nebudu.. POradi nekdo..? Dik
Taky mám trochu problém s připojením k wz.cz. Všechno je ok, přihlášení atd.. jenže to nějak nefunguje. Píše mi to "unable to build data connection: no route to host" poraďte prosím! Mám IW FTP Client
Kde se dá stáhnout ten comander
Ahoj! Nevím, jak mám přenášet data na své stránky. Připojit přes ftp mi nedělá problém, ale když chci zkopírovat z mého disku soubory na účet webových stránek, tak to nejde. Anebo to trvá tak dlouho, že si mám jít uvařit mezitím kafé - i když přenáším jen několika bajtový soubor? Děkuju moc za odpověď!