Nezobrazuje sa mi reklamný banner

Na svojich stránkach sa mi vôbec nezobrazuje reklamný banner, mám ho v kóde umiestnený na spodu stránky, ale vôbec sa mi do kódu nenahrá a na stránke samozrejme nieje, vie mi niekto povedať čo je s tým? do nedávna mi to išlo a zobrazovala sa mi reklama na všetkých stránkach. . s umiestnením reklamy v kóde som nič nerobil.
Podotýkam že sa jedná o reklamný banner, nie tú farebnú lištu, tú tam mám.
Vďaka!
kod banneru ve zdrojaku nemas, proto se reklama nezobrazuje. robot ho proste nevlozil. zkus to nahrat znova
Veď práve to! že mi ho tam robot nevložil a ani po viacnasobnom nahravani suboru-rov, v zdrojáku mám vložené umiestnenie <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->, kde ma byť reklama, ale nič sa mi tam nanahrá
Asi sa tej reklamy nedožijem!
Tak ja už neviem,
postupoval som podľa http://ds.mysteria.cz/fwz/wz-jak-ziskat-kod-reklamy.html ...
Reklama sa mi ani tak nevložila. . . viete mi to niekto z kompetentných vysvetliť? skúšam ten súbor reklama.html vkladať už asi po 50 krát, ale stále nič. . . proste robot na vkladanie reklamy je nefunkčný. . . a mám taký dojem že to máte pekne v paži!
Vyriešené, reklamu som si dal na stránky ručne. . . super servis!
Jak?
Zaregistroval som sa este raz, s tym ze som si vyplnil rovnake zaradenie stranky a tak. . . na to nove konto som si dal cez FTP prazdny subor nieco.html a nastavil som si zobrazovanie reklamy hore a zadal nazov vlozeneho suboru, cize nieco.html.
v momente ako som to dal na server, mi tam robot reklamu vlozil. . . domenu som si regol wz.cz, na chytrak.cz asi proste robot nefacha. . . po vlozeni reklamy robotom do toho suboru nieco.html som si ju okopcil a vlozil rucne na vsetky stranky. . . teda skoro vsetky. . . momentalne ich mam 677 a to by som musel byt vol, aby som to daval naozaj do kazdej ;-)
Tohto kroku som sa musel podujat preto, lebo ludia z WebZdarma su pravdepodobne neschopny tu cokolvek opravit, spojazdnit!
mat tak tvoje problemy.... mne zas robot dava az dva reklamy resp. dva listy..
lacikaboss: že by protekce?
No ne, tak vzhledem k tomu, že se někomu reklama nezobrazuje, tak se musí někomu reklam zobrazit víc, aby nikde nepřebývaly, nebo ne? ;)
takže ne protekce :-) , ale první věta reklamodynamická
ne protekce... ale moja chyba... uz je to v poriadku..
hmmmm... nebývalá sebekritika