Data ze smazaných webů?

Chci se zpetat,

když mi byly některé stránky smazány pro porušení pravidel.
Je možné ještě nějak od Vás získat data(forografie a php skripty), která byly na těchto stránkách?


Děkuji za odpověď, je to velmi důležité.
NE
To jako, neděláte zálohy pro případ nějaké havarie?
<HTML>Zálohu webu bys měl mít především ty ve svém počítači.
Wz zálohy nemá, na to si musí myslet každý sám.</HTML>
Nojo, ja formatoval a cekal jsem ze si server dela zalohy. Podle me to je standart. Ale co uz:(
<HTML>Já osobně před formátem data zálohuju.

Nemůžeš očekávat od freehostingu to co od placeného (a to ještě kdoví).

A navíc, i kdyby je dělal, tak imho nebude stejně mít zálohy smazaných webů.</HTML>
Ty weby tu byly přes rok a smazal jse všechny minulý měsíc. Z ničeho nic, bez varování.
Tak to tu chodí.
Docela nefér, ani jsem nevěděl že něco porušuju. Teda to nevim ani ted, jelikož mi nedokáže nikdo napsat proč ty weby byly zrušeny.

Třeba kdyby člověku napsali 2dny předem tak si to upravi tak aby to vyhovovalo.

No nic:(
<HTML>>>jelikož mi nedokáže nikdo napsat proč ty weby byly zrušeny.
To nejspíš proto, že jsi nenapsal, které to byly.</HTML>
Dneska jsem je nenapsal, ale před měsícem jsem je psal a nikdo mi neřekl proč!


martin-model.wz.cz
petra-models.xf.cz


Tady jsou
Ještě malinký dotaz,

kdybych potreboval potvrzeni o tom ze ty weby tu byly je mozne nejake ziskat?
Pokud jsou weby volne, tak si je znovu zaregistruj. Pokud jsou jiz obsazene, tak mas smulu.
Ja jen potrebuju tem vlastnikum dokazat ze ten web opravdu existoval.
Jsem udelal web a oni si stezujou na PČR
<HTML>>>Ja jen potrebuju tem vlastnikum dokazat ze ten web opravdu existoval.
Je zvláštní, že ač fungovaly jak říkáš přes rok, tak je nezná ani google.com ani archive.org. Kdyby byly k nalezení aspoň tam, tak to dokážeš snadno.</HTML>
For Vítek
Sa ti divím, prečo tú zálohu nemáš ty!. . . ha?
Ako autor stránok by si mal mať všetko aspoň na HDD.
Někdy se prostě dějí věci, které neovlivníš. Ten HDD na kterém to bylo, byl zničen asi týden potom co jsem to dal na net. A pak jsem mel spustu jiných starostí.....
Chceš říct, že to bylo na netu přes rok, a tys to za celý rok ani nezkopíroval do PC, když se ti to z něj vytratilo? To musíš mít ke svým webům fakt vřelej vztah...:-/
Btw. vlastníkum webu chceš dokázat že existoval? Oni měli web víc než rok, ale za tu dobu se ani nevšimli, že existuje? Nějaký divný to je čéče...
Ale jo oni si všimli. Ale ted kdyz to maji smazane tak si stezuji ze jsem jim to smazal.
Tak načo im máš dokazovať, že to tam bolo, keď sa ti sťažujú, že si to zmazal?
A to mi nevrav, že za rok sa ti to nepodarilo nahrať na HDD, na free hostingu nemôžeš čakať zálohu. .