Reklama

Dobrý den, všiml jsem si, že se mi na stránkách http://carclub-hk.wz.cz nezobrazuje reklamní proužek na první stránce. Ani když jsem do stránky umístil komentář <!--WZ-REKLAMA-1.0-->. Nevím, co bych mohl ještě zkusit, děkuji
<HTML>Je třeba soubor, do kterého se má reklama vložit, zkoušet nahrávat znovu na server. A doufat, že se vloží.</HTML>
A doufat, že se vloží.
Cha! Cha!

vtipné! Lenže on sa nevloží, už som to tu včera písal, mám rovnaký problém. . . Som zvedavý kedy to zo strany WZ opravíte!
<HTML>No a tady má dotyčný opačný problém - http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=33402&t=33402. Takže robot prostě občas jede, občas ne. Pokud ne, tak je potřeba zkoušet soubor nahrávat znovu. Jiná rada prostě není.</HTML>
Nahrávam ho každú chvíľku. . . a už dosť dlho sa o to snažím a nič :-(
<HTML>Tak tomu zkus dát pár dní klidu. Taky se mi to sem tam stane, ale zatím se po čase vždycky vložila. Při nezobrazování reklamy se web nejprve pomocí .htaccess blokuje (po 6 týdnech), aby byla možnost nápravy a teprve po dalším období (asi 2 týdny) nezobrazení dojde ke smazání. Takže na vložení reklamy je imho dost času.</HTML>
A nemôže byť rozdiel aj v tom, že ja mám mať reklamu na všetkých stránkach kvoli limitu 150 MB ?
Neviem presne ako dlho sa mi ta reklama nezobrazuje, ale bude to viac ako mesiac uz a to som tam nahraval kazdu chvilku nieco
<HTML>Kvůli prostoru 150MB nemusíš mít nutně reklamu na všech stránkách. Stačí na úvodní nahoře. Ale tím by to i tak být nemělo.
Pokud máš zapnuto zobrazování banneru Dole na všech stránkách, tak stačí sem tam nahrát jakoukoliv stránku, tak jak píšeš. A jak já říkám, problémy s tímhle občas taky mám, takže asi to fakt záleží na "náladě" robota. Vím, že tahle odpověď není uspokojující a dostatečná, ale je jediná (můžeš klidně prohledat fórum). Nahrávat, nahrávat, nahrávat.</HTML>
Nahrávam, Nahrávam, Nahrávam, ale stále nič. . . :-(
o tom, že se na chytrak.cz nevkládá reklama jsem psal už dubnu (aprili) asi ji už zrušili a chytrak.cz je bez reklamy
No to je super!. . a čo ja teraz s tým mám spraviť? ako že zrušili?
no to byl pokus o vtip, předpokládám, že ne, ale jaksi to nějak nefunguje a to dobu delší než krátkou
Asi by trebalo, keby sa niekto na to konečne kukol. . . Niekto mi písal, aby som vložil na stránky celý kód reklamy, ale to je asi blbosť, aj keď to síce funguje a reklama sa zobrazí. . . hmm
Fotograf77 : zaregistruj si web na nějaké doméně, kde se reklama vkládá - uveď stejné parametry jako při registraci fotograf77.chytrak.cz, získej reklamní banner a vlož ho na chytrak.cz. Můj testovací web z dubna ještě nesmazali, tam ale reklama není vůbec.
No jasně, buď drsňák a vlož tam první reklamu, která ti přijde pod ruku. Řekl bych, že to bude taky fungovat, sice ne asi úplně podle gusta WZ, ale bannery se budou započítávat
No jo. . . len keď si predstavím, že mám vkladať reklamu na každú stránku ručne, tak mi je zle s toho
tak přebuduj index a zabuduj reklamu do hlavičky