Vkládání reklamy

Zdravim,
mám trochu problém se zprovozněním stránek, konkrétně si myslim že mi dělá neplechu reklama. Vybral jsem umístění banneru na hlavní stránce nahoře, ale ten banner se vloží úplně na začátek kódu (před <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"> ). Výsledek je, že banner sice vidět je, ale zbytek stránky vidět neni. Potřeboval bych, aby se banner vložil nejlépe za tag <body>, jestli by to pomohlo.
Díky za odpovědi.
když používáš rámy tak mušíš reklamu vložit do nějaké stránky, která se do rámů načítá, ne do té, kde se rámy definují - tedy jinam než do indexu
Díky, ale tohle už jsem zkoušel a výsledek je stejnej. Neustále mi cpe banner do indexu, přestože jsem určil cestu k tomu rámu, do kterého bych ho chtěl
když mu v nastavení zadáš, že na titulní nahoře a pak do Prostredni.htm nebo jak se to jmenuje a nahraješ tu Prostredni znova na web a z indexu reklamu vymažeš tak by to mělo fungovat
Jasně, chápu že ten problém bude nějak souviset s těmi rámy, nicméně se mi to dosud nepodařilo (ale omlouvá mě to, že jsem lama:).
Jenom, ta adresa má vypadat takhle:
/3w/wz.cz/s/sextab2002/Prostredni.html,
nebo jenom
Prostredni.html ?
Dík.
<HTML>Jenom Prostredni.html.</HTML>