nejdou mi nahrát soubory..

Zdravíčko lidi. mohl by mi někdo pls poradit. nejdou mi nahrát soubory na web lasenice2007.wz.cz ale na druhej web co u Vás mám to běží v poho... Nahrávám to přes commandera a je tomu tak tři dny, co se o to pokoušim, přitom si nejsem nějak vědomej, že bych něco měnil...
dik za odpověď
A připojit se k lasenice2007.wz.cz to jde? Pokud ano, nahraj nám sem FTP log
no ja sem ten soubor index.html nejdřiv smáznul ze stránek, takže tam chvilku vůbec nebyl, pak sem ho přepsal, a když sem ho chtěl vrátit, nešlo to =>že mi to píše nepovolený přístup..
pokud používáš "commandera" a tedy FTP klienta, který je jeho součástí, tak pro FTP přístup není to aby byl na webu index.html potřeba. Připoj se pomocí FTP v Total Commanderu a soubor index.html tam nahraj - nebo to nejde?
jenom ještě takovej dodatek. V commanderu mi to píše, že spojení bylo přerušeno, dyž dám ok zepptá se to jestli pokracovat , dam ano a je to normálně připojený, vidim i soubory na serveru..

a dyž se ukáe, že sem offline, dám zkusit znova se stejnym už. jm. i heslem
a mezi tim mi to pisne tohle, jestli vam to v necem pomuže..

Connect to: (10.08.2007 12:59:25)
hostname=lasenice2007.wz.cz
username=lasenice2007.wz.cz
startdir=/
lasenice2007.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 4 sec
k tomu předchozímu : no to mi právě nejde..
<HTML>Chtělo by to spíš log s tím neúspěšným nahráváním indexu. Místa máš ještě dost?</HTML>
OT: Thalia: Co to je? Příspěvky se mi zobrazují v nějaké stromové struktuře. To je nějaká novinka?

A víš, že to o tobě píše:
Thalia napsal:
jo místa je 150MB pokud se nemejlim a ja tam mam 100 a pár kilo. Ale ono nejde jen o ten index, nenecha me to ani nic smaznout, ani jinak manipulovat s tema souborama..
A v administraci webu máš uvedeno, že je kapacita 150 MB, třeba je tam pořád jen 100 MB.
for ds : to bude tim, že sem na první odpověd od Thalia dal reagovat a nenapsal sem tu reakci hned sem dolu...
i dyby tam bylo jen 100, tak by mi slo snad neco odmaznout, ale nechce to se mnou spolupracovat.. :(
myslím, že to tím nebude, alespoň jsem to nikdy neviděl
problém je asi to:
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection
co je kvota na webové stránky?
kvóta na webové stránky (v MB) 150
je to limit, kapacita webu
ted koukam na tu kapacitu ono tam je jen 50 MB , takze mi to píše 200% zaplnění... jak se dá ta kapacita zvětšit aspon a tech 100?
je mi ale divny, že mi to tam nechalo nahrát a pár dní to v pohode beželo..
na 100 MB se musí napsat mail nějakému správci (tším mks - adresu nevím je na fóru) na 150 MB to jde zapnout v administraci účtu, je tam tuším u reklamy přidaná sekce na to navýšení
jo, jo, WZ je značně "flexibilní"
<HTML>Adresa mks je krizek@webzdarma.cz, na požádání zapne variantu "Pouze lišta" s prostorem 100MB. Ale pokud překračuješ o tolik, tak si v nastavení reklamy zapni spíš ještě i lištu (tedy budeš mít na webu banner a lištu) a tím získáš prostor 150MB.

2ds: neklikl jsi náhodou vpravo nahoře (nebo vlevo dole) na Strukturovaně? Pak se totiž zobrazuje stromová struktura :-)</HTML>
ds: jasně, přesně tak jak říkáš
ted budu asi vypadat jak lama, ale, kde se dá přesně nastavit ta reklama? abych mel 150
administrace - nastavení - vkládání reklamy (na konci stránky)
<HTML>2ds: to je samomluva? :-)

2Honza: v administraci - nastavení - reklama a je to někde ke konci stránky.</HTML>