Problémy s wz.cz

Pokud upravuji moje stránky tím, že se tady přihlásím, nemůžu se dostat do Správce souborů. Mozilla tam píše "The connection was refused when attemping to contact admin.wz.cz". No a IE píše "Stránku nelze zobrazit".
Horší ale je, že ty stránky nejdou zobrazit i normálně, tzn. když napíšu adresu a potvrdím, ukáže se to samé. Mohl by mi někdo říct, o co jde.
Tohle je můj první problém s wz.cz a doufám, že se to vyřeší.
Díky za odpověď. Michal
Ke stavu Webzdarma by se měl vyjádřit Mira, předpokládám že po upgrade to ještě není vyladěné. Souhlasím s Tebou, dělá to tak dost často.
Přidám ještě další zádrhely:
1.) Na stránkách www.webzdarma.cz se rozpadá grafika
2.) Místo reklamního proužku se mi zobrazí <b>Forbidden</b>
3.) Často se stává, že se stránky vůbec nezobrazí a je nutné udělat několikrát RELOAD, aby se zobrazily

Jak já bych rád tu "mírně placenou verzi" - snad by jela na méně přetížených strojích... ;-)
<HTML>JiHo: muzes mi objasnit ty prvni dva body? kdyz to pochopim, mozna to pujde pak nejak resit, ja nic takoveho nevidim</HTML>
<HTML>jinak co se tyce nocniho vypadku: omlouvam se, jednak tam byly problemy s konektivitou ... viz http://www.nix.cz/graf4/nix-agr-42-day.png
(to se tykalo vsech nasich serveru a nejen jich)

na domene wz.cz se pak po pulnoci objevil problem s diskovym polem, ktery se nedal resit vzdalene, pred cca 15 minutami to bylo vyreseno</HTML>
Pripojeni pres FTP ale stale nejde :(
Teď mi jdou oba weby i ftp jako na localhostu (přip. wifi/lan128).
Taktiež sa mi už rozbehlo FTP.

Žiaľ, síce nepoznám dôvod, ale všetky súbory a priečinky ktoré som mal na webe sú zrazu vymazané (?).

Som nový užívateľ, zaregistrovaný 18.11.2004

Na mysql.webzdarma.cz však databáza ostala.

Je problém u mňa, alebo sa niečo stalo so súbormi „novo registrovaných“?
<HTML>ops, opraveno, omlouvam se</HTML>
Vaša rýchlosť ma milo prekvapuje.

Ďakujem!
Myslíš si moderátore miro, že se ty výpadky budou opakovat?
Pokud bych svoje stránky přesunul třeba na unas.cz, výpadky by se tam neobjevolali? Zajímá mě to, protože moje stránky začínají být celkem oblíbené a tady ty výpadky s wz.cz některým, včetně mě, hodně hrají na nervy.
Díky za odpověď. Michal.
<HTML>> ... hodně hrají na nervy

myslim, ze ne tak jako me, to mi verte

> přesunul třeba na unas.cz, výpadky by se tam neobjevolali

dlouhodobe neni duvod, proc by jedna domena mela byt stabilnejsi nez jina, ja samozrejme verim, ze se ta situace bude dlouhodobe zlepsovat (neni to jen vira v neco abstraktniho, ale jsou duvody, proc by to tak melo byt), faktem je, ze za posledni mesic to bylo dost pretizene a za posledni tyden i casto nefunkcni, ale stejne verim, ze to v dlouhodobem kontextu zas-az-tak-hrozne neni</HTML>
lidicky, utikej te na http://pipni.cz , at vite, co jsou to problemy :) s laskou vzpominam na webzdarma, kde mam stale ale deset uctu (zijicich si svym zivotem).

drzim mirovi palce, at to poradne vysefuje. jediny duvod, proc jsem z pipni odesel jinam nez zpatky na wz.cz byla pouze nemoznost (nevedomost jak?) vyuzit svoji domenu.
Miro, k těm problémům:

1.) pokud jdu na www.webzdarma.cz, tak se nezobrazují obrázky použité v menu (t.j. místo nich mi tam naskočí jenom taková ta ikonka s chybějícím obrázkem). Taky místo reklamního proužku je tam jen nápis Forbidden

2.) Reklamní proužek (ten povinný) se mi na mých stránkách nezobrazí a opět je tam pouze nápis Forbidden

Netuším, čím by to mohlo být, nejspíš bych tipnul nějaký problém v konektivitě, ale u mne snad ne, protože jiné stránky (mimo hosting Webzdarma) mi běží celkem normálně.

Díky.
Zdá se, že už je to OK, www.webzdarma.cz se zobrazuje vpořádku, reklamní proužek taky.

Ale nemohl jsem se přihlásit ve fóru, pořád dokola mne to vracelo na přihlašovací formulář. Musel jsem se přihlásit přes administraci www.wz.cz.
LUDIA potrebujem to vsetki veci mam nahadzane na webe a ukaze sa biela obrazovka a reklama co mam robit? stranka sa vola www.dracko.wz.cz PROSIIIIIIIIIIIIIIM
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html