nepřichází mi pošta )-:

Na moji e-mailovou schránku s příponou "xxx@xxxx.unas.cz" mi nechodí žádná pošta. Odeslat jde. Už jsem vymazal veškeré souboury abych uvolnil místo a stále už skoro týden nejde. Schránku už provozuji 4 roky a vždy bylo vše O.K. Sice už minulí měsíc nešla asi týden, ale pak zas chodila. Děje se něco s "webzdarma.cz" nebo mám jiný problém? Děkuji
Myslím, že problém bude někde u WZ. Všechny emaily, které jsem zkoušel poslat do emailu uživatelů na WZ se mi vrátil...
Jj, je to nějaká chybka u WZ. Mám stejný problém. Zřejmě se to ale nebude týkat všech účtů, ale jen některých. Zkoušel jsem mail posílat (opakovaně) do dvou účtů. Do jednoho nepřišel vůbec, do druhého přišel, sice s prodlevou, ale přece... Snad se to nějak vyřeší :-)
Neřeší se to ..... tzn. že webzdarma už asi končí a neposiluje servery ....
<HTML>>>Neřeší se to
Jak to můžeš vědět?</HTML>
>>Řeší se to?
A jak to mám vědět?
Též se připojuji k žádosti o řešení problému s nepřicházející poštou. Již asi 14 dní mi nemůžou kolegové zaslat žádný email. (vždy se jim vrátí odpověď, že zpráva nemohla být doručena).

Zatím ani dnes není problém vyřešen.
Pořát nic .............................
Pořát nic .............................
Prosím Vás, řeší to někdo ?
Pořát nic .............................
Pořát nic .............................
Prosím Vás, řeší to někdo ?
pro: Spirála (spirala.wz.cz) ............. taky Ti stále nechodí?
mě vubec nejde vytvořit schránka adresa na emaily je jen @.borec.cz
ahoj dnes je již schránka v pořádku - dokonce fukguje i přesměrování

Spiála - Pavel
Dnes jsem poslal e-mail a tak to dopadlo

Tito příjemci nebyli zastiženi:

posta@jesenik.unas.cz dne 5.9.2007 7:59
Systém elektronické pošty nemohl zprávu doručit, ale nehlásil žádný určitý důvod. Zkontrolujte adresu a zkuste zprávu znovu odeslat. Pokud se ji stále nepodaří doručit, obraťte se na správce systému.
< xxxxxxxxxxx #5.0.0 X-Postfix; host mail2.wz.cz[195.222.194.232] said: 554 <posta@jesenik.unas.cz>: Relay access denied (in reply to RCPT TO command)>

Tak nevím co mám dělat..... docela nutně ten email potřebuji.....

Schimanski
<HTML>Teď jsem si zkusila poslat email a přišlo mi to okamžitě. Cvičně jsem poslala email i tobě.</HTML>
<HTML>Zatím se mi nevrátil, přišel ti? A vrací se ti všechny emaily nebo to byla spíš výjimka?</HTML>
Nic mi nepřišlo už přes tři týdny .... a zkoušel jsem to z různých adres ......... teď taky nic .....
Díky že to zkoušíš .....