priestor 5MB?

Dobry den.
Chcel by som sa opytat, ci sa niekto nestretol s takym problemom, ako ja:
Pripojil som sa na moje FTP pomocou total comandra a chcel som si na FTP nahrat obrazok. a zrazu pozeram, ze to nejde a pise chybu... pozriem, na priestor a tam mi pise "226 Quotas: using 132320.00 of 50000 KB (264.64% used)" - ale to je podla mna blbost, kedze mam tam asi 13MB a nie 132MB... vie mi niekto poradit, co s tym? lebo ja si s tym neviem dat rady, preco sa to stalo, neviem...

Vopred dakujem za odpovede :)
Že by FTP log neuváděl pravdivé údaje?

Myslím, že rada je jasná. Buď si zvětši prostor (neptej se jak, hledej zde ve fóru), nebo začni mazat soubory.
taq, ale nechcem mat reklamu vsade (aj v PHP skriptoch), lebo by mi to robilo este zle... mne tych 50 MB v pohode staci, lenze neviem, preco, ale ono sa to sprava, ako keby som mal 10x viac priestoru zabraneho, ale to nieje mozne, kedze by som tam nieco take nenatrepal... ja tam mam max. tych 13MB :P tak preto sa pytam, ci sa s tym niekto este stretol a jaq sa to da riesit... momentalne neviem cez total commander ani nic odstranit..
<HTML>2Lordareon: lépe sleduj, co se ti děje s guestbookem. Měl jsi tam soubor guestbook.dat o velikosti skoro 90MB.</HTML>
to Thalia: Dakujem :) ja som si to nevsimol... som totiz skusal jeden guestbook, ale mi dako neslo do neho zapisovat... som upravil PHP skript a zdalo sa, ze to ide, ale stale mi to nacitavalo asi 10 minut... takze je mozne, ze sa to zakazdym obnovovalo a tym padom sa zakazdym zapisalo to, co som chcel poslat... ale dost huste, ze 90 MB iba cisteho pisma :D