Reklama v PHP

Ahoj mam problem s reklamou a to se zobrazením. Reklama se me vkládá do vsech PHP skriptu a nevím ja nastavit aby byla jen v jednom zkousel sem to i pres tu cestu k souboru s reklamou ale stejne to nejde

url www.7k.wz.cz
Poradte dik
https://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html

Píšeš, že to je teprve "alfa verze" stránek... XHTML Strict v kombinaci se znakovou sadou windows-1250 je v tom případě dost zabijácký :-)
A měl bys tam mít teda asi <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->.
Jinak musíš mít prostě něco špatně navolený v nastavování reklamy (stačí navolit jeden vkládanej banner nahoru na úvodní stranu, jinak snad nic)...
<HTML>>>jinak snad nic
...a nahrát stránky znovu. Banner po změně nastavení sám nezmizí.</HTML>
"XHTML Strict v kombinaci se znakovou sadou windows-1250 je v tom případě dost zabijácký :-)"

a směl bych vědět, co je na tom zabijáckýho ?

Jiná věc je ovšem 56 chyb, které hlásí validator - včetně hned od začátku neukončování tagu podle XHTML
ds -> tak jsem plácnul blbost, no :-) hlavně aby panu Defconovi fungovala reklama
Vím že tam je spousta chyb ... taky ten kód už je jen torzo co zůstalo po tom co sem to uploadoval. Prostě jsem zkoušel vše možné i nemožné abych tu reklamu dal jen na jedno místo, i úprava tagů(taková blbost:) ). Bohužel kvůli práci se nedostanu k opraván dřív jak v neděli. Stránky sem uploadoval hlavně, abych věděl jak povalí PHP a co bude dělat reklama a jak mě rozhodí stránky(což se jí dokonale povedlo).
Tak problém s reklamou vyřešen
Validita taky ale par chybiček zústalo to díky atributum Color a Elementu Font (není podle CSS) a jedna cyba v reklamě