Pomalost

Právě jsem se zaregistroval do Vaší služby "webzdarma". Bohužel musím konstatovat, že rychlost není zrovna silnou stránkou tohoto serveru (a to i přes zmiňované posílení serveru - předtím to šlo ještě pomaleji?) - doufám, že je to pouze dočasný stav a že na zlepšení pracujete. Jinak co se týká služeb, tak to není špatný. Držím palce.
S pozdravy Váš "zatím nepotěšený" nový uživatel.
Pomalost ceho ?!?!?



Konektivitu nam poskytuje GIN (www.gin.cz), do NIXu 10Mbit/s, nemuzu na ne rict ani jedno krive slovo, jen pro informaci:

[root@zeus /root]# fping -q -C 5 odin.anoweb.cz www.seznam.cz www.kgb.cz www.miesto.sk

odin.anoweb.cz : 0.3 0.4 0.6 0.5 0.4

www.seznam.cz : 3.3 2.6 1.0 2.5 1.0

www.kgb.cz : 183.1 141.7 163.3 156.1 155.3

www.miesto.sk : 82.1 81.8 81.2 86.9 84.9



(vsechna cisla tam jsou v ms, treba se v tom vyznate). Uznavam, ani to neni zamysleno jako objektivni porovnani, nic to nedokazuje.



Dalsim problemem by mohlo byt zatizeni serveru. V soucasne dobe je prumerne zatizeni kolem 0.5, narazove kolem 2.0 (v prekladu: velke rezervy).



Abych teda vubec neco vyresil: zkuste predtim nez sem budete psat pouzit programky typu ping, traceroute, mtr apod.



ps: jsem admin, takze jsem na tyto poznamky citlivy, omlouvam se ;)
4au, přeji pevné nervy. Webmaster se ani neobtěžuje odpovědět a celkově mám dojem, že uživatel internetu je až to poslední, co by webzdarma potřeboval.

Tonny
nechapu, nenepsal jsem to snad dostatecne srozumitelne ?

netvrdim, ze nikdy nebyly problemy (ani ze nikdy nebudou), to si vsimnete sami, ale snazime se na tom pracovat a pripravujeme i vylepseni

pokud mate konstruktivni pripominky, sem s tim
Ano uznávám, dneska je to o 100% lepší, ale včera to byla fakt špatný (třeba sem se trefil zrovna mezi dvě "velké mezery"...).Dokonce se mi podařil v MS IE jeden timeout! Dneska to fakt frčí (seznam.cz - 133ms; kgb.cz - 333ms webzdarma.cz - 191ms)
Ten dotaz neměl být napsán v nějakém ostřejším tónu - pokud tak vyzněl,tak sorry. Chápu, že někteří si tu celkem "vylejvaj" dušičku...
Ješte bych měl technicky dotaz týkající se odesílání formulářů:
Použil jsem zdrojáky z Vašich stránek, ale při odeslání formu mi to vypíše : Chyba 404 - soubor nenalezen !
Tento soubor se zde bohužel nenachází. Pravděpodobně byl smazán nebo přejmenován.

volaná adresa je:
"http://www.webzdarma.cz/sendform.php"

Nevím co s tím.
Předem dík za pomoc.