Zle umiestnená reklama

Zdravím všetkých, mám jeden problém, ktorý neviem vyriešiť. Reklama, ktorú mám nastavenú tak, bay sa umiestňovala dolu, sa umiestňuje hore, dolu 2x a ešte aj v pravom stĺpci mojej stránky. Niekoľkokrát som čítal info o nastavení reklamy, tiež čítal fóra, ale odpoveď na môj problém som nenašiel.
Viem, že ak chcem umiestniť reklamu na určitú pozíciu, terba vložiť príslušný komentár, v mojom prípade: <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->. Ale to mi nepomohlo. Takisto nepomohlo ani kompletné zmazanie webu a opätovné nahranie súborov na server. To som urobil okolo obeda, takže večer by už mali byť zmeny vidieť. Ale nestalo sa tak.
Je síce pravda, že cez deň som asi 3x zmenil nastavenia reklamy, lebo som dúfal, že sa systém umúdri, ale nestalo sa tak. Vždy po zmene nastavení jedna reklama pribludla :-)

PS: V HTML a informatike ako takej začiatočník nie som, takže fakt neviem, kde je problém. Fóra som čítal dlho, takže prosím Vás, nepíšte mi rady typu "Veď niečo podobné sa tu už riešilo"
<HTML>Používáš include? Pokud ano, tak nastav vkládání reklamy Nahoře, do určitého souboru a ten pak includuj, kam je potřeba. (nezapomeň že po změně nastavení reklamy, je potřeba nahrát soubory znovu)

http://ds.mysteria.cz/fwz/wz-jak-ziskat-kod-reklamy.html</HTML>
Hm, presne toto som čítal a aj tak urobil, ale nič. Môžeš mi povedať, aká je odozva zmein, ktoré urobím? Teda chcem vedieť, za ako dlho sa zmeny prejavia na webzdarma?
<HTML>Okamžitě. Máš-li už nastaveno Nahoře, tak zkus nahrát soubory znovu. Reklama by se neměla vložit jinam než do indexu nebo do souboru, který máš případně specifikovaný v nastavení reklamy.</HTML>
Zdravím, trochu som ešte poskúšal a pohral sa s kódom a hurá! Reklama sa zobrazuje už iba 2x. Ešte chvíľu a problém bude vyriešený.
Tak a už asi naposledy. Už som vyriešil ten môj problém. Reklama, ktorá sa zobrazovala v pravom stĺpci, bola spôsobená tým, že v ňom je umiestnená len RSS čítačka a tá INCLUDUJE ďalší php súbor. Preto sa tam zobrazovala ďalšia reklama. Jednoduché. Táto čítačka mi robí síce problémy, ale s tým sa obrátim do iného fóra...