Zakrytá reklama

Vytvořil jsem novou verzi svých stránek, používám zadání polohy objektu pomocí souřadnic...
A problém je v tom, že mi horní lišta překrývá reklamu, no a nechci riskovat smazání stránek, proto bych se chtěl zeptat jek lze změnit umístění reklamy, protože poznámkou <--WZ-REKLA... mi to v tomhle případě nějak nejde...
Jo, pro pochopení mrkněte na www.honzagroh.wz.cz
Dík za rady...
Honza
No protože : "používám zadání polohy objektu pomocí souřadnic" tak musíš pro reklamu udělat také objekt, který budeš polohovat pomocí souřadnic - a bude-li uvnitř toho objektu poznámka <--WZ-REKLA... tak by to nějak jít mělo
Mám ten samý problém. Doufám, že to webáci z "webzdrma" nebudou brát od nás jako úmyslné zakrývání reklamy. Asi se to dá,snad , vyřešit úpravou hlavní stránky index.html a posunout celý obsah o tu reklamu dolu. Já mám na webu tři sloupce, tak musím asi někde zjistit, jak posunout obsah jen prostředního sloupce. Jsem uplnej amatér, tak webuju, jak umím. Asi nic moc. Když někdo poradí, budu rád. Díky,Jirka
www.susickaligahokeje.wz.cz
<HTML><i>Doufám, že to webáci z "webzdrma" nebudou brát od nás jako úmyslné zakrývání reklamy.</i><br>
Myslíš, že budou přemýšlet nad tím, že to neumíš posunout? Reklama prostě vidět není a to je porušení podmínek.

<i>tak musím asi někde zjistit, jak posunout obsah jen prostředního sloupce.</i><br>
V css posuň jednotlivé bloky o něco níž, t.j. zvětši číslo uvedené u top (což je vzdálenost od horního okraje).</HTML>