Samovolná změna stránek

Chtěl jsem se jenom zeptat, jestli se už někomu stalo, že by se mu sami od sebe změnily stránky - dělal jsem pouze drobnou změnu na stránkách a při znovunačtení stránky se mi tam zobrazila stránka úplně někoho jiného..momentálně jsem docela dost na*j, protože se mi to opravdu nechce vytvářet celé znova...
to je na WZ pravděpodobně možné.
Zkus změnit své chování a nevytvářej webové stránky na webovém serveru, ale v html editoru na svém počítači a na webový server je kopíruj, on pak bude dělat svou práci a tvé stránky ukazovat ostatním a ty budeš mít své dílo v bezpečí u sebe na PC
Ja právě žádný html editor nemám..tvořím to trochu na koleni, ale alespoň dík za radu.
pokud je někdo schopen psát stránky v editoru, který poskytuje webové rozhraní, tak je dokáže psát i v Poznámkovém bloku, který je součástí Windows a jistě by si dokázal stáhnout nějaký volně šiřitelný editor, např. PSPad - viz http://www.pspad.com/cz/
Tak už jsem si to částečně opravil..jenom mě zarazilo, že se tohle může vůbec stát, ale to už mi asi moje amaterská hlávka nepobere :o)
dělej web u sebe na hardisku (pokud neděláš s php tak vůcec neni problém) a potom to přesouvej na WZ a takovýmto chybám se budeš smát

a prosimtě, nepoužívej front page
Proč by neměl používat Front Page? Je snad nakažený virem? Nebo prostě TY s ním neumíš dělat?! :-))
:::pepik007:::
Měl bys ty stránky (textovou část vpravo, možná celý obsah) poněkud zúžit, je to hodně široké a špatně se to čte.
» pepik007
dovolím si odpovědět za nesra, a uvést příklad ze svého života:
ve front págu jsem kdysi kdysi dávno uměl, jenže pak jsem se za to strašně styděl, a honem rychle jsem se snažil vše zapomenout...

ale vážně: ds ti radí dobře, i já s ním souhlasím. front pág je takzvaný wysiwyg editor (zkratka v překladu 'co vidíš to dostaneš') a navíc je ze spektra tohoto typu editorů nejhorší. nemluvě o té, že je součástí placených officů. pokud nechceš psát kód ručně, zkus třeba NVÚ, Bluevoda nebo nevím co ještě. to ale jen v krajním případě, radím ti, aby sis na pozadí otevřel jakpsatweb a vše psal ručně do poznámkového bloku (pro začátek, později již zmíněný pspad). stránku uložíš (buď jako všechny soubory a změníš příponu, nebo pak soubor ručně přejmenuješ). otevřeš pěkně v klidu doma na písí, podíváš se, upravíš, a až bude hotovo, vše zkopíruješ na wz. pak se vyhneš takovýmto problémům, které se na wz občas stávají.

a rada další, zálohuj.

takže asi tak ;-)
» Lama
Heh, tak to je něco - FrontPage je opravdu snad nejhorší editor typu wysiwyg. To co totiž naháže do zdrojového kódu je až neuvěřitelné. Zbytečně tak zvyšuje objem souboru. Když už, tak bych se přimlouval k Macromedia Dreamweaver, který takové věci nedělá (většinou). Ale jinak se samozřejmě také přimlouvám k PSPadu - ten je podle mě úplně nejlepší editor stránek - zvýrazňuje syntaxi, ukazuje začátek a konec zavorek a má i plno dalších vychytávek
"přimlouvám k PSPadu - ten je podle mě úplně nejlepší editor stránek"
Dobrý názor. Z freeeditorů bude jeden z nejlepších. Ale mezi placenými se dají najít skvosty (reklamu dělat nebudu :)
Každý z těch "zavrhovaných" editorů udělá to, co mu nezkušený "tvůrce" dovolí. Nikde není psáno, že musíš ve Front Page používat všechny jeho "vymoženosti".

PSPad je především textový editor se zvýrazňováním syntaxe. Mluvit o něm jako o "géniovi mezi html editory" je asi hodně nadsazené.

Resumé: komu není shůry dáno, ani v PSPadu nepochodí... :-)