opět NEPOVOLENÝ PŘÍSTUP

může mi správce sdělit (jestli je to vůbec možné) jaká činnost způsobí zablokování přístupu ke stránkám ? Bohužel se spoléhám na správnost kódu UNITED-NUKE ale již po druhé se mi při configuraci zablokoval přístup k FTP i stránkám celkově. Zároveň žádám o odblokování - děkuji.
Zahraji si na "správce"...

Zablokovaný přístup na FTP - málo informací... (třeba takový log z FTP klienta)

"Zablokování přístupu na stránku" - vysvětlení je napsané na té stránce:
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.
Pokud to Nuke ještě nemáš nainstalované - tak musíš jít nejdříve na instalační soubor - někam na adresu jako je tato:
http://jalubi.unas.cz/united-nuke/install/install.php nebo podobně.
2Lama: Nehraj si na správce pokud nemáš přístup ke konfiguraci serveru. Ty stránky mi běží asi měsíc takže nainstalované byly dobře. Nicméně (pravděpodobně) při úpravách konfigurace některých modulů se mi již jednou stalo že mi server úplně zablokoval přístup a teď se to stalo znovu. Začíná mě to s* bo musím někoho otravovat, aby to odblokoval a ono se tak i za pár dní stane. Momentálně zkouším jestli se tento problém objeví i jinde (http://jalubi.okamzite.eu) nicméně doména UNAS by mi vyhovovala lip.

no a tady máš ten log.
----------
Connect to: (07.10.2007 17:07:07)
hostname=jalubi.unas.cz
username=jalubi.unas.cz
startdir=
jalubi.unas.cz=195.122.194.234
220 ftp server ready
USER jalubi.unas.cz
331 Password required for jalubi.unas.cz.
PASS
*
530 Login incorrect.
<HTML>2pevara: Opraveno.</HTML>
2Thalia: Děkuji za odblokování. Mohla bys mi prozradit proč se tak děje abych nemusel vícekrát otravovat? Mám podezření, že se mi ten přístup zablokuje pokud se kód stránky pokusí konfigurovat některý soubor s nastavením, který nemá uděleny potřebné atributy. PHP se teprve učím a zrovna na takovém balíku jako je UNITED-NUKE takže se v něm ještě neorientuji nicméně vědět co hledat bylo by to snažší.

Všem: Vypozorovali jste činnost při které dojde k zablokování přístupu vlastního účtu - na co si dávat pozor ? (teď nemám na ysli známé důvody jako chybějící soubor index.xxx nebo porušení pravidel s reklamou)
pevara: zablokovat účet se mi ještě nepodařilo