FTP

Zdravim, nevim, jestli to dela problemy i jinym uzivatelum, ale od te doby, co je pro pristup k nahravani souboru na stranky pouzit phpWebFTP, tak mi to kazdou chvili pise, ze se nemohl pripojit k serveru a musim se neustale prihlasovat.
<HTML>Ano, dělá to i jiným uživatelům. Zkus používat nějakého ftp klienta, viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FTP FAQ</a>.</HTML>
Mám podobný problém, jen s tím rozdílem, že přímo na ftp se prostě nemůžu přihlásit (heslo pořád špatně) a přes phpWebFTP se sice přihlásit můžu ale s každou činností kterou udělám, se to odpojí takže to výjde na stejno. Když se připojím na FTP přes total commandera, připojí se, dokoce můžu stáhnout k sobě data z ftp ale upload prostě nejede. =( prosím poraďte co s tím...
Darkstalker: mas podobny problem, tak to jsi jiste zkusil hledat reseni tamtez, tedy na FAQ pro FTP, kam odkazuje Thalia
Samozřejmě, a proto, že jsem nenalezl odpověď, napsal jsem.
<HTML>2Darkstalker: kolik už máš zabraného prostoru? Co říká ftp log na řádku Quotas using....? Jestli to píše víc jak 100%, tak není možné na web už nahrávat.</HTML>
Je možné že mi to píše 128% ? =-O, přesto mi to ale stále quota exceeded nepíše =/ nahrát už ale nic nejde...
<HTML>Pokud to píše 128%, tak je vyčerpaný prostor a nic nenahraješ. Jestli máš zatím jen 50MB, tak si to navyš na 150MB - v nastavení reklamy si zapni zobrazování také reklamní lišty. Lišta + banner = 150MB.</HTML>
Vůbec jsem nevěděl o této možnosti, děkuji mnohokrát. Problém vyřešen.
aha... tak by to asi chtelo upravit tu faq a napsat tam, ze kdyz zaberes *vic nez 100 % prostoru*, tak nejde nahravat. quota exceeded evidentne je malo. a taky tech 50MB je matoucich, kdyz ted je tolik moznosti reklamy...