Fóru a vyhledávání

ve Fóru je u u vyhledávání vyhledat v příspěvcích za posledních 30 dní.
Myslím, že vždy se vyplatí prohledat celou historii příspěvků než jen poslední měsíc! Nevěřím, že starší diskuse tak rychle zastarávají! Naopak mne vždy když něco hledám překvapuje že to nenajde! a až pak si uvědomím že tam je defaulně vyhledat jen v posledním měsíci!

HonyZahy
>> ve Fóru je u u vyhledávání vyhledat v příspěvcích za posledních 30 dní.

Defaultně AFAIK je tam 180 dní a pokud vybereš ze selectu "Ve všech příspěvcích", tak to IMHO prohledává celou historii.
No možná jsem to nenapsal dost srozumitelně!

nevím jak ty ale já mám defaultně "posledních 30 dní"

navrhuju změnit defaultně nejlépe na "Ve všech příspěvcích"

HonyZahy
No já nevím, ale asi záleží na tom, kde jste na to Hledat klikli. Když kliknu na úvodní stránce Hledat ve všech fórech, tak je tam default Ve všech fórech a Za poslední 180 dní. Ale když kliknu na Hledat už na stránce některého fóra, tak je tam default Hledat v tomto fóru a Za posledních 30 dní... Tím by se možná vysvětlil ten rozdíl...

Mně těch 180 dní jako default docela stačí, spíš postrádám odkaz Hledat, když se prokliknu do samotného threadu. Tam už pak není, nemýlím-li se...
he? jako hledat ve threadu? používej mozillu-prostě mačkáš klávesy a ona ti to na té stránce najde, jestli myslíš tohle...nebo nevim
R.U.R.: Tak takhle jsem to rozhodně nemyslela, hledat na stránce umím ;-) (a umí to nejen mozilla)...

Ne hledat ve threadu, ale mít tlačítko Hledat i na stránce threadu. Pokud bych například teď chtěla hledat ve fórech, co jsi kde napsal za posledeních 180 dní, tak musím nejdřív o úrověň nahoru, kde odkaz Hledat je. Na této stránce s threadem není...
Jo tak to jo, sorry...víš že sem se vůbec nevšim že to tu neni?! :-) To by sem teda měli doplnit, to jo...