50 MB bez lišty

Ahoj,
zaregistroval jsem si stránku, ale reklamní lištu tam nechci. Kde si můžu nastavit, že budu mít stránku do 50 MB? díky
tu máš automaticky po registraci, pokud jsi tu reklamní lištu až sám nenastavil tak nemusíš nic dělat, To jaké máš nastavení je v administraci - info - kvóta na webové stránky (v MB)
děkuju. Já to asi špatně pochopil. Myslel jsem že do 50 mega je to úplně bez reklam, ale jedna lišta na první stránce stejně zůstane. Správně?
50 000 KB - reklamní banner na titulní straně nahoře nebo na všech stranách dole

150 000 KB - reklamní bannery podle varianty 50 000 KB + lišta na všech stránkách nahoře

mezi tím existuje 100 000 KB lišta na všech stránkách nahoře bez reklamních bannerů - tuto vatiantu nastavuje moderátor mks

viz toto fórum a pravidla použití reklamy
ds » špatně ;-)

a) 2^30*50/1024 => 51200, mělo by zde být 51 200 kB
b) *3 => 153 600 kB
c) *2 => 102 400 kB

a k je malý :-D
Mike:
s tím k máš samozřejmě pravdu, ale vysvětli mi kam se podělo těch 1 200 kB?

226 Quotas: using 4844.00 of 50000 KB (9.69% used)
na druhou stranu také existuje:
226 Quotas: using 11688.00 of 153600 KB (7.61% used)

takže pravda je někde uprostřed, včetně těch KB a kB
Když už jsme u toho KB a kB setkali jste se někdo s tím, že v tomto případě lze použít oboje a to v tomto smyslu - podle SI je k vyhrazeno pro kilo, tj. 1000, K je označení pro absolutní teplotu, tedy K jako Kelvin. V případě, že myslíme kilo jako 1024 tak se píše K?
ad ds: zajimave cteni na toto tema http://cs.wikipedia.org/wiki/Byte
Možná by to řešilo KiB :-)
v těchto diskuzích se budu řídit tím, co vypisuje FTP server a ten tam má KB

Máte někdo 100 MB variantu?

u 50 MB FTP server ukazuje 50000 KB
u 150 MB ukazuje 153600 KB

a u 100 MB ukazuje 102400 KB?
Myslim, ze sme odbocili od temy.
Stale tu nikto nepovedal, ako znizim velkost web priestoru tak, aby sa mi zobrazila reklama len na uvodnej stranke hore namiesto tej hlupej listy hore na kazdej stranke.
Porkyon:
No možná to bude proto, že se na to nikdo neptal. Původní dotaz:
Ahoj,
zaregistroval jsem si stránku, ale reklamní lištu tam nechci. Kde si můžu nastavit, že budu mít stránku do 50 MB? díky

byl podle mého názoru zodpovězen, pokud jsi si tu hloupou lištu zapnul tak jsi si rozhodně musel přečíst, že je to nevratný krok, kontaktuj moderátora mks, někde na fóru je uvedena jeho e-mailová adresa
<HTML>E-mail na mks je i ve <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?11">FAQ</a>.</HTML>
čenda: "děkuju. Já to asi špatně pochopil. Myslel jsem že do 50 mega je to úplně bez reklam, ale jedna lišta na první stránce stejně zůstane. Správně?"

Ano