FRAME POMOZTE

Ahoj, jsem tu zase, moje stránky mi nejedou, lehce jsem je obnovila a mě se cele doblbly. Na mých stránkách je jen ta blba REKLAMA, která se tam dala sama. Pomáhal mi muj přitel, ale ten si neví rady, a brašin nemá pořád čas. Prosím kdo mi pomůže, já se v html nevyznám, bude tam potřeba něco asi smazat něco dopsat. Dělám to v programu, který nemá rád změny :) asi, vždy to cele změní. Kdyby se někdo našel, ať se ozve a napíše icq, a já napíšu heslo a pošlu složku. Budu moc vděčná.
Reklama musí být vložena do nějaké stránky, která se načítá do rámů, ne do stránky, kde jsou rámy definované - tedy ne do index.htm

v nastavení reklamy je potřeba uvést aby se reklama vkládala např. do uvod.html - nastavení vkládat do titulní stránky nahoru a jako jméno uvést místo index.htm uvod.html. Kód reklamy, který se vložil do indexu je potřeba vymazat
já jsem to dávala do uvodu, ale chyba bude někde v html, nějaká cesta nebo tak, kdybych to uměla tak tady nejsem.....
co to je: já jsem to dávalo do úvodu?
vkládání reklamy má být nastaveno podle:
http://ds.mysteria.cz/fwz/img/nastaveni-vkladani-reklamy.gif
v administrace - nastavení vkládání reklamy - místo reklama.html tam má být uvod.html
Jestli chceš pošli heslo na info@ds.mysteria.cz
tak je to, spokojená?
no dívám, ale jedou částečně, co ten levý panel?
jo už, ok, super moooc děkuju, můžu mít ještě jeden dotaz den narození a tam je zkouška, obrázek, proč nefunguje? ale to už je jedno, to smažu, díííky
Jen by mě zajímalo co tam bylo za chybu, at vím pro příště, ať zas nemusím otravovat............
no jestli jsem ten dotaz správně pochopil tak se soubor:
http://sylvinka.webz.cz/den_narozeni/zkouska.html
nezobrazí proto, že žádný takový (zkouska.html) v adresáři den_narozeni není. Je tam den_narozeni_uvod.html
no spíše jsem myslela celkově ty stránky než ten obrázek
"no spíše jsem myslela celkově ty stránky než ten obrázek"

tomu rozumím ještě méně než tomu předtím, zkus jednou zapomenout na to, že hvězdy se vyjadřují v hádankách a pokus se ten problém popsat něja srozumitelně. Např, ten obrázek - jak se jmenuje, kde má být, okaz na žádný obrázek nevede a den_narozeni_uvod.html se odkazuje na zkouska.html