vymenila se mi stranka s nejakou uplne cizi

dobry den.porusil jsem pravidla serveru tim ze jsem mel na webu jiny weby jako reklamu na ne?ono to pricte navstevu nejenom jim ale i vam.no to je jedno.porusil jsem tim neco?jestli ano tak proc jste mi zrovna neblokli ucet a dali jste mi tam misto meho indexu nejaky uplne cizi. http://www.raklama.kvalitne.cz ted to je uplne jinaci nez to bylo.proste uplne jiny index.html.co mam delat pro vraceni zpatky?
>> co mam delat pro vraceni zpatky?
co by, nahrajes index ze zalohy
haha to se ti rekne jenomze me by ani nenapadlo ze se neco takoveho stane a tak jsem to mazal

Tonik napsal:
>
> >> co mam delat pro vraceni zpatky?
> co by, nahrajes index ze zalohy
co se zkusit podívat do archivu na Googlu, něco v tom stylu jako dát hledat:

site: raklama.kvalitne.cz
>haha (...) jsem to mazal

haha tak seš alternativně inteligentní
tak me tohle nenapadlo že se to muže stat no.naastesti archiv googlu pracuje tak to mam zpatky.dekuji tomu ktery mi to napsal jak to udelat.bylo to sice asi tyden stare ale aspon neco.moc dik
.

R.U.R. napsal:
>
> >haha (...) jsem to mazal
>
> haha tak seš alternativně inteligentní
vždy site:blabla, bez mezery
ty z kvalitního smetiste: jak si vysvětluješ, že site: neco najde jeden odkaz a site:neco nenajde nic, ne. že bych se v tom nějak vyznal a tak jsem si to vyzkoušel a tohle mě zaujalo
ds: imho site: example.com hleda na celym internetu stranky, ve kterych se nachazi slova "site" a "example.com" (nebo mozna "example" a "com"). oproti tomu site:example.com hleda na webu example.com text "" - protoze se zadny nezadal, je tam jenom to site
Tonik:
je to tak:

site: tonik.webz.cz
Výsledky 1 - 10 z asi 592 česky psaných stránek na dotaz site: tonik.webz.cz (0,05 sekund)

site:tonik.webz.cz
Výsledky 1 - 10 z 111 česky psaných stránek z domény tonik.webz.cz. (0,27 sekund)