Zaloha DB alebo dovod zmazania fora

Dobry den, chcem sa spytat ci existuje nejaka moznost zalohy databaze alebo aj suborov na tomto webe, stalo sa totiz ze medzi sviatkami (24.12.2007 az 14.1.2008) mi doslova zmizlo komplet cele forum phpBB co na strankach mam, su prec subory a aj tabulky v DB, urcite to nikto z adminou ani ludi nemazalo a nebol tam nevhodny obsah (kedze sa jednalo o studentske forum kde sme si menili informacie 5ti studenti.) je nejaka moznost tieto data obnovit dost na nich zalezi. backup samozrejme nemam kedze ma ani vo sne nenapadlo ze konkretne toto sa stane, nic ostatne na servery nechyba.

Dakujem pekne za pomoc, Jakub
"chcem sa spytat ci existuje nejaka moznost zalohy databaze alebo aj suborov na tomto webe"
Ano, máš možnost si to zálohovat sám.


"je nejaka moznost tieto data obnovit"
Ne, WZ žádnou zálohu nedělá (ani db ani souborů). Takže pokud nemáš vlastní zálohu, tak to je blbé.
Vdaka, toto som aj tusil, ide teda oto teraz ako je mozne ze mi zmizli tie data, aj fyzicky subory aj komplet vsetky tabulky related k Foru.
na 100% to neboli ludia co maju pristup, (sme len dvaja)
vdaka aj za tuto odpoved
jakub
nejde o to jak se to stalo, na freehostingu se to prostě může stát a ty s tím musíš (měl bys) počítat a zálohovat si to.