jak vložím fotogalerii na své stránky

udělal jsem si jí v jalbumu a taky na rajčeti, ale nejde mi jí pořád vložit na stránku tak, aby se při kliknutí na ikonku rozjela v plné parádě, buď je jakoby v režimu offline, nebo mi uložená cesta k ní vůbec nefunguje, poradí někdo ?nejraději bych tam měl tu z jalbumu v designu banana...ale nevím jak jí tam dostat..děkuji za případnou pomoc
jalbum je program na lokálním disku počítače, když vygeneruje galerii tak ji také na lokální disk uloží - to, co vytvoří na lokálním disku se musí přenést na server - problém, který nepředpokládám je ten , že by použil absolutní lokální cesty.
Takže bych jako řešení viděl udělat si na disku adresář, např. wg01 a nastavit aby do něj jalbum vygeneroval galerii, pak bych všechno z toho adresáře překopíroval na web -neljépe zase do nějakého adresáže, aby se to nepletlo s jinými soubory.

Pokud jde o to jak ji tam dostat fyzicky tak pomocí nějakého programu, kterému se říká FTP klient
viz: http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp

PS: takto položený dotaz je příliš obecný - není mi jasné, co např. znamená, že je v režimu offline, nebo co to znamená "uložená cesta" k ní. Proto by bylo např. vhodné někde vidět na webu co nefunguje. Protože těžko nůžeš, že tu někdo bude sepisovat manuály a klikací postupy na míru tak by to chtělo formulovat jednoduché, konkrétní dotazy

A rajče, pokud si pamatuji, snad vygeneruje nějaký dokaz na svou galerii, který se vloží do kódu stránky