Parse error...

bry den, mam problem - uploadol som si cez total commander phpBB CZ 2.0.2.2 a ked dam tu stranku, vypisuje sa mi
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/xf.cz/z/zetforum/includes/functions.php on line 892

uz som raz takto uploadoval, a islo mi to v pohode. Preuploadovaval som to teraz 3x, z toho jeden krat som skusal phpBB 3, ale stale to iste.
Poradte prosim
vopred dik za odpovede
<HTML>Reklamu máš nastavenou na všech stránkách dole, že? Doporučuju mít nastaveno Nahoře (po změně nastavení je třeba vše nahrát znovu) a pro reklamu v phpbb použít postup uvedený v posledním příspěvku tématu http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=40210&t=40203.</HTML>
no nastavil som si ju hore ale je aj dole aj hore a nechapem co s tym mam spravit :/ budem vdacny za radu.
ja mam opacny problem, mam nastavenu dole na fore, dal som aj reklamu ako bolo treba v suboroch a stale je hore...
ale ja mam problem taky ze mi to pise
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/xf.cz/z/zetforum/includes/functions.php on line 892
no tak se podívej do functions.php na řádku 892 a ty před ní, kde jsi udělal chybu - předpokládám, že je to sekce, kde se nastavují parametry pro připojení a tipuji, že na konci řádku někde chybí středník
po 1. mne to pise furt (instaloval som aj phpBB 3 a furt to iste, dokopy som to skusal 3x)

po 2. ako najdem riadok 892 a ako zistim kde mi to chyba? :D
no jak asi najdeš v souboru includes/functions.php řádek 892? jak v knize najdeš stranu 154?
pokud máš chytřejší editor, tak ti píše čísla řádků a nebudeš to muset počítat. jinak si to aspon zkopíruj třeba do excelu, tam jsou čísla řádků vždycky.

kde je chyba bud uvidíš, nebo to hodíš sem do fótra (ideálně úsek zzačínající pár řádků před a končící pár řádků za, pokud možno nějak logicky dávající smysl)
<HTML>Podle mě to dělá reklama. Je potřeba nastavit vkládání do jiného souboru a pak vše nahrát znovu.</HTML>
no nastavil som si vkladanie reklamy hore, vsetko som zmazal a nahral znovu, a furt to robi to iste...
echo "\n<body>\n" . $msg_title . "\n<br /><br />\n" . $msg_text . "</body>\n";


riadok 892 :D (je to na 100% riadok 892, otvoril som to v DEV C++ ktory nelame riadky a dal skocit na riadok ;)
ještě by to chtělo nějaké řádky před řádkem 892, viz :

na řádku 892 a ty před ní,
ideálně úsek zzačínající pár řádků před a končící pár řádků za
else
{
include($phpbb_root_path . 'admin/page_footer_admin.'.$phpEx);
}
}
else
{
echo "\n<body>\n" . $msg_title . "\n<br /><br />\n" . $msg_text . "</body>\n";
}

exit;
}





a ty to dokazes opravit?
<HTML>Já v tom nevidím problém:

<code>
else
{
include($phpbb_root_path . 'admin/page_footer_admin.'.$phpEx);
}
}
else
{
echo "\n<bo"."dy>\n" . $msg_title . "\n<br /><br />\n" . $msg_text . "</body>\n";
}

exit;
}
</code></HTML>
no tak potom co s tym je? :D
<HTML>Kiwi, kompáre kompáre. Můj a tvůj výpis se liší ;)</HTML>
O.O tlesk tlesk -.- si bozi! uz to ide aleeee - mam hore 4 WZ bannery a dole jeden :D:D:DD
a pozri teraz ... http://www.zetforum.xf.cz/chybawz.JPG
a pri vsetkom na co kliknem

Please ensure both the install/ and contrib/ directories are deleted

hmm:(
ako je to mozne sak som si nomralko stiahol phpBB 3, ako to ze su tam "chyby" ?
<HTML>Adresáře install a contrib smaž. Je to úmysl, aby do toho nemohl někdo jiný vlézt a překonfigurovat ti celé fórum.</HTML>
super..dik...ale co s tymi 5imi bannermi?:D
oprava *uz ich je 9 :D
jaj uz mna fakt nemoze ist nic normalne...:(
vymazal som vsetko a znova tam cele forum uploadol, normalne sa spusti install (konecne bez 9 bannerov hore :D) , zadam tak vsetko tak ako ma byt (to co predtym, ked to islo), a vypise sa mi toto:
An error occurred trying to update the database
Table 'phpbb_auth_access' already exists

poradte prosim...som vzdacny za kazdu pomoc..:D
UZ TO FACHCI! :D Dakujem vam vsetkym za pomoc, naozaj ste mi pomohli ;)