Nefunguje správce souborů

Dobrý den!

Chci se zeptat, jestli Vám funguje nahrávání přes FTP server a správce souborů. Již od včerejška se marně snažím nahrát data. Při připojení přes FTP se dlouho provádí příkaz LIST a pak to skočí do prázdného adresáře. PRostě se nic nezobrazí. Přes webové rozhraní se po kliknutí na správce souborů nic neděje....
Dobrý den
mam skoro stejné problémi nechce se načíst spravce souboru piše : stranka nelze zobrazit ......nevím co s tim
FTP bez problémů, správce souborů naštěstí nevyužívám.
A zkoušel jste napsat přímo na podporu WZ? Potřeboval bych docela nutně, aby to ještě dnes běželo. Ale jak se zdá, asi nebude :-)
<HTML>Lukas: máš zaplý pasivní režim? Mně ftp funguje.

Co se týče správce souborů, tak to vypadá na výpadek, mně taky nejede. Zkuste FTP.</HTML>
Thalia:
Je jeden FTP server? Není jich náhodou víc?
S tím pasivním režimem to byla dobrá připomínka... Po zapnutí již FTP funguje! Děkuji za "nakopnutí"
Nezobrazuje se mě správce souborů. Chci udělat nějaké změny na svých stránkách a správce souborů - nic. Co s tím?
<HTML>2Hans: používej ftp, to funguje. Viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FTP FAQ</a>.</HTML>
Dobrý den, chci si provést změny na web. stránkách a po zadání jména a hesla se otevře jen prázdná strana, není možné se dostat na správce souborů. Co s tím mám dělat? Díky Iva
Ivana Kolářová - zkusit spráce souborů ignorovat editovat stránky pomocí nějakého editoru na pevném disku počítače a aktualizované soubory přenášet na server pomocí nějakého FTP klienta