RSS problem [vyřešeno]

Potreboval bych poradit jak umistit na svych strankach RSS. Mam zakoupeny program od Coffee Cap a vse je i zkontrlovano technickou podporou. Dale jsem se obratil na podporu na webzdarma a tam jsou neschopni, tak to zkousim zde. Jedine co jsem z nich dostal bylo, ze si to mam nastavit na .htaccess Vytvoril jsem tedy htaccess.txt ktery jsem nahral na server a tam prejmenoval na .htaccess a umistil jsem ho do slozky kde se RSS nachazi. Obcas se mi podari, ze RSS funguje par minut, ale vetsinou to nefunguje. Nema nahodou nekdo nejaky napad jak tohle vse vyresit?
Dale bych jeste uvedl, ze po zadani te dotycne stranky se objevi... Chyba 500-chyba na strane serveru.
Predem dekuji za kazdou radu.
není lepší si pročíst pár odborných článků o RSS a napsat si vlastní nežli na to kupovat nějaký nesmyslný program? od kdy je k RSS potřeba .htaccess? to jsou mi novinky...

http://blog.xalda.eu/29-jednoducha-tvorba-novinek-s-rss.html
<HTML>A co jste vlastně do toho .htaccessu napsal?</HTML>
já bych tam napsal že se má xml zpracovávat parserem asi
každopádně by pomohly nějaké konkrétní informacce - obsah htaccessu a něco o tom rss, ne každý si kupuje to kafe
Dekuji za reakci na muj podnet. Co jsem napsal do .htaccess? Presne to co mi poradil nejaky odbornik ( admistrator )
muzete si to zapnout - na vlastni nebezpeci
v souboru .htaccess zadejte radek:
php_flag url_fopen on
Tak tohle presne jsem tam zadal.
No a dal to uz znas. Stale to nefunguje a admistrator se neobtezuje ani odpovedet.
<HTML>Dál to skutečně neznáme. Nejsem administrátor, ale moderátor tohoto fóra. A já mám celkem zájem na tom, aby se problémy tady vyřešily. A když sem nenapíšete nic konkrétního, třeba jak konkrétně vypadá ten váš rss kanál, kde je umístěn atd., tak se nedivte, že se k žádnému řešení nedospěje.

Administrátoři webzdarma vám sice poradit mohou, ale mají dost práce s jinými věcmi (např. se chystá nový správce souborů). Takže od pomoci je spíše toto fórum, kde vám může poradit daleko širší okruh lidí.</HTML>
vy si to tady asi pletete s placeným hostingem. na placeném hostingu má člověk technickou podporu, která se zavazuje reagovat na jeho dotazy atd. tady tuto funkci plní toto fórum. není tu od toho, abyste si postěžoval, postěžujte si kamarádovi. je tu od toho, abychom vám poradili. takže místo povzdechů bychom uvítali nějaké konkrétní informace. neznáme tu čepici, nevíme jak funguje, takže nevím proč to nefunguje.
> v souboru .htaccess zadejte radek:
> php_flag url_fopen on

nemá to být náhodou

php_flag allow_url_fopen on

? stejně to ale nic nemění na mé původní otázce, a to vlastního RSS na vlastním webu. namísto nějakého naprosto zbytečného programu / služby, kvůli kterému musíš používat vzdálené otvírání adres.
Zkusil jsem to predelat, tak jak jsi mi napsal a stale nic.
Muj RSS kanal?
Doufam, ze to napisu vse spravne:
Mam tedy 5 ruznych koncovek - html, swf, php, txt, xml a posledni .htaccess a to vse v jedne slozce.
http://jirkasucharda.webzdarma.cz/USA-news/zpravy-usa.html

Proc pouzivam zbytecny program? Myslim si, ze zbytecny byt nemuze, kdyz ho kupuji tisice lidi.

P.S
Vsem dekuji za zajem mi pomoci.
<HTML>Ten .htaccess evidentně chybu obsahuje, bohužel nevidím jakou (nemám možnost přímo vidět .htaccess).</HTML>
a co to .htaccess.txt - není v tom problém?
ha... neumím číst, tak v tom to asi nebude...
Sice se na strance ukaze, ze chyba muze byt v .htaccess , ale zaroven je tam, ze chyba je na serveru.
Do .htaccess jsem pouze okopiroval to co jsi mi poslal a nic vic.

Jeste jednou k .htaccess - nejdrive jsem vytvoril htaccess.txt do ktereho jsem okopiroval
php_flag allow_url_fopen on
a pak uz jsem to jen nahral na server a nasledne prejmenoval na .htaccess

No a nakonec jsem .htaccess vlozil do adresare kde mam RSS soubory, aby mi to nedelalo neplechu nekde jinde na strance.

Diky
<HTML>Marně přemýšlím... pokud je v něm jenom to, co píšeš, tak chybu nevidím. Možná by serveru mohlo vadit, pokud tam na konci není odřádkování. Ale přijde mi to divný.</HTML>
Je pravda, ze jsem to neodradkoval.....vyzkousim to.

Diky
<HTML>Zajímavé že na mém webu je v htaccessu na konci neodřádkováno a funguje to. To asi nebude tím. Ale u mě ten řádek vypadá jinak:

<code style="background-color: #ccc; padding: 2px;">php_flag allow_url_fopen 1</code></HTML>
Zkousel jsem radkovat i vymenu za php_flag allow_url_fopen 1 a stale nic.
Jedine co me napada, ze to asi nejak adminastrator nezvladl zapnout a proto mi to stale nechce jit.

Vazne uz nevim kudy kam.

Vsam dekuji za vase nazory.
<HTML>administrator je vazne neschopny, napsal do mailu url_fopen a spravne je allow_url_fopen

cokoliv tam ale nepisete tak to musi byt plaintext

<code style="background-color: #ccc; padding: 2px;">
[root@zeus jirkasucharda]# od -c USA-news/.htaccess
0000000 357 273 277 p h p _ f l a g u r l _
0000020 f o p e n o n \n
0000031
</code></HTML>
Drahy pane Miro! Vy si musite uvedomit, ze ne vsichni rozumneji vsemu....tak jako vy. Predpokladam, ze jste tady pro nas, aby jste nam pomohli pri nejakem problemu. Napsat nam jeden radek asi opravdu nestaci. Obvzlast, kdyz tam jeste udelate chybu.
Ovsem krome toho drobneho incidentu z vasi strany musim rici, ze webzdarma funguje vyborne.
[root@zeus jirkasucharda]# od -c USA-news/.htaccess
0000000 357 273 277 p h p _ f l a g u r l _
0000020 f o p e n o n \n
0000031

Jeste k vasemu odkazu.....tak tohle vidim poprve a navic kde bych si asi tak vymyslel takova nesmyslna cisla? Vse co jste mi VY ci nekdo jiny poradil, tak jsem pozue okopiroval na me stranky. Kdybych si chtel neco pridavat za vase kody, tak vas nemusim otravovat a neco si sam vymyslim.

Mozna by to chtelo opravdu napsat jak ma cely kod vypadat.

Osobne si myslim, ze tohle je otazka 2 minut a ja diky vasemu nezajmu napravit to jste pokazil nad timhle travim uz 2 tydny. Uz je to ma nocni mura.
Podle toho co ti tatulda mira ukazal, tak neni skutecny plaintext.
No a podle toho zpusobu zapisu bych hadal, ze .htaccess je napsan v unicode. Coz neni plaintext a tudiz nelze tento .htaccess pouzit.

Nenapsal ten htaccess.txt nahodou v poznakovem bloku?
Zda jsem to nenapsal v poznamkovem bloku?
Presne nevim co myslis, ale asi takhle....
Pouzivam Microsoft Expression web a tam jsem pozue vytvoril novou stranku. File-New-Page-Text file
No a nasledne jsem vlozil do stranky

php_flag allow_url_fopen

Ulozil jako htaccess.txt a nahral na server kde jsem to nasledne prejmenoval na .htaccess

Dekuji za zajem mi pomoci.
To Jirka: Přečti si mail ;-)
Tak to bude ono. MSEW v tvem pripade uklada soubory v utf-8 kodovani vcetne pocatecnych znaku.

Doporucuji .htaccess vytvorit poznamkovem bloku (notepad.exe) nebo lepe v pspadu. A ulozit jako ANSI text.
Jen tak trochu mimo : není lepší .htaccess přejmenovat hned doma? :-)

PS.: ještě mi ale nejde do hlavy jedna věc, a to, proč tu řešíme .htaccess, allow_url_fopen, utf, použité editory, namísto toho, oč tu běží, a to věc, která by šla vyřešit bež všeho v přechozí části věty zmíněného.

takže .: jedná se o RSS novinek vlatního webu, tzn. nějaký vlastní RSS kanál pro tvoje návštěvníky, NEBO o zobrazení RSS novinek z jiných serverů? v prvním případě problém vyřešit bez zbytečné polemiky ohledně všeho výše zmíněného, stačilo, kdybys sem hodil link zdroják. co se týče druhé možnosti, bude to horší. třída LastRSS, která se ke zmíněnému zobrazování používá jaksi na WZ nefunguje. abych byl přesný nefungovala, když sem to loni na podzim naposled zkoušel. tudíž je nutné problém vyřešit jinak, o čemž ale silně pochybuju, když tu ve 23 (teď už 24) příspěvcích nejsme schopni vyřešit takovou s prominutím malichernost.