Dreamweaver- FTP nastaveni

Nekolik dni se marne snazim nastavit FTP pristup na dreamweaveru 8. Nekolikrat jsem kontroloval vsechny rubriky a zkousel jsem i vypnout/zapnout firewall, pasivni pristup,ale porad pise,ze nemuze najit domovsky adresar nebo ze je problem s pristupem. Nevi nekdo prosim,kde je zakopany pes?
Za vsechny tipy dekuji!


(An FTP error occurred- cannot open remote folder../../..... Access denied. The file may not exist, or there could be a permission problem)
A jeste jsem zapomel doplnit dulezitou informaci, ze pres Total Commander jsem se pripojil bez problemu na poprve!
tak mas spatne nastaveny ten dreamwaver. konkretne asi polozku "remote folder" nebo cesky neco jako "vzdaleny adresar", "adresar na serveru" apod. nevim, ja ten program neznam
Ale mam tam zkopirovany adresar z "Informace o vasem uctu" tedy /3w/wz.cz/p/picturesofireland stejne jak v Total Commanderu,tak nevim,co muze byt spatne...
/3w/wz.cz/p/picturesofireland - tohle je špatně, zkus to nechat prázdné
Tak to nechapu,nechal jsem to prazdne a funguje to. Jak je to mozne?
Kazdopadne tisicere diky!
Funguje to protože pod remote folder je myšlen nějaký adresář, který existuje v rootu webu - to, že TC zkousne nesmyslné zadání a pokud vzdálený adresář neexistuje tak skončí k kořenovém adresáři je věc jiná - doporučuji vyzkoušet.
To: /3w/wz.cz/p/picturesofireland cesta, která platí v souborovém systému serveru na WZ - tedy ten DW jí nezná
Pokud se tedy na webu udělá v kořenovém adresář adresář test, tak se do remote folder napíše test