Upozornění na chyby

Prosím, poraďte! Už se mi podařilo natáhnout soubory do databáze, ale ani teď se mi nedaří zobrazit správně stránky. Při spuštění webu se mi objevují jen tato chybová hlášení:
Warning: main(config.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/index.php on line 33

Warning: main(): Failed opening 'config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/index.php on line 33

Warning: main(myweb.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/index.php on line 34

Warning: main(): Failed opening 'myweb.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/index.php on line 34

Fatal error: Call to undefined function: generuj() in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/index.php on line 132

Poraďte mi, co tam mám špatně :-(

Díky moc! Dan
nemas tam nahrany soubory config.php a myweb.php
Dík, už to tam mám a hlasí mi to teď tohle:
Warning: main(admin/aext_prom.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/config.php on line 14

Warning: main(): Failed opening 'admin/aext_prom.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/config.php on line 14

Warning: main(db/phprs_sql_to_mysql.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/config.php on line 89

Warning: main(): Failed opening 'db/phprs_sql_to_mysql.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/config.php on line 89

Fatal error: Call to undefined function: phprs_sql_dbcon() in /3w/wz.cz/v/vodni-filtry-na-vodu/config.php on line 94

Tak nevím co s tím
To samé, co předtím. Stačí číst chybové hlášky. Chybí ti tam soubory. Tentokrát admin/aext_prom.php
Dobře, v tom případě je asi nahrávám někam jinam než je potřeba - http://admin.wz.cz/index.php ?
Je to správné místo, kde mají ty soubory být?
Ty je tam nahráváš po jednom přes webové rozhraní? Tak to upřímnou soustrast. Zkus si něco přečíst o FTP. Ulehčíš si tím práci.

Nevím, co to máš za soubory, tudíž přesnější rady nemám. Obecně tam musíš nahrát VŠECHNY soubory, co ten tvůj systém potřebuje do adresářů, kde je potřebuje. Jinak ti to bude stále házet obdobné chyby.
Měl jsem je tam hned všechny, ale v adresářích - ale právě, že mi to psalo tyhle hlášky, tak já opravdu nevím, jak je mám zaktivovat, podle mě mi tam nic nechybí, ale asi to mám nějak špatně umístěné