Přesměrování emailu

Dobrý den,
testuji email a jeho možnosti. Příchozí pošta je v pohodě, ale když si dám přesměrování na externí email, tak mi na zadanou adresu nic nedorazí. Kde dělám chybu?
Ještě bych se chtěl zeptat na velikost přílohy v emailu. Někdy si přeposílám pracovní soubory v excelu a mají i 14 MB. Může mít přesměrovaná pošta okolo 10-15 MB, případně jak velký email mi to dokáže přesměrovat?
Děkuji za pomoc a radu

Petr Tomíško
Myslím, že nic jiného než vybrat si variantu práce mailu v nastavení pro to udělat nejde. Obávám se, že problém může být v té hlášce, že to proběhne do 30 minut - zdá se mi, že pokud to do 30 minut neproběhne, tak na to WZ prostě zapomene
Při registraci se nabízí velikost e-mailové schránky 10MB - přesměrovat, dle mého soudu jde jen to, co se dostane do schránky - takže velikost e-mailu s přílohou bude to, co ve schránce zbývá jako volná kapacita - a asi je potřeba podotknout, že pokud je přípona binární soubor tak je pro účel emailového přenosu transformován a laicky řečeno v mailu ještě nakyne

PS: je tolik jiných a lepších freemailů než nabízí WZ
ale obávám se, že s 15 MB přílohami by mohl být na freemailech problém obecně
Byl by možný kontakt přes ICQ - moc by mi to pomohlo 258769166.

Díky
pokud se týká nabídka komunikace pomoci ICQ mě tak ne,nepoužívám ICQ
Mam stejny problem,
aktivoval jsem si preposilani emailu ale nic nechodi.
Dalsim problemem je to ze se neukladaji odeslane emaily-to se ma taky nekde prenastavit? Nenasel jsem

Diky K