Pomoc! mam na strankách TR.koně!

Už nevím jak to mám odstranit! Nikde totiž není nic co jsem na stránky sama nevložila, TAKŽE TO NEMŮŽU ODSTRANIT. Jde nějak projet web antivirem? Pokaždé když vlezu na stránky které spravuji tak mi vyleze :( CO S TÍM ? Díky ...
A kdo vylézá, Odyseus z koně?
Jedná se o stránky: http://ay.wz.cz/ ?
Pokud je vir v některém souboru na webu - tedy na serveru WZ tak je potřeba zavirovaný soubor smazat a nahrát tam nezavirovaný - stránky uložené na pevném disku lze samozřejmě "projet" antivirem
Vir na WZ byl spojován s vkládáním reklamy - viz:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=52125&t=52125
pokud je to ten případ tak pokračuj tam
Díky - asi to bylo v těch reklamách - ted jsem to četla a přehrála jsem stránky které jsem aktualizovala v lednu a zatím mi nikde nevylezl. Byl to Tr. kůň pokaždé s jiným názvem :( sem kvuli tomu už 3x formátovala.
snad ne pevný disk?
NO :(
a koupila sem taky antivirák páč to co sem mela Avast staženej tak mi ho pustil do PC no nevim jak vubec někdo zjistil že je to v reklamách ale ja z toho mam zavařenou hlavu i poč :))))
Zas sem trochu proškolená hmmm a mam antivirák :D
Jo! A umim sama zformátovat :)
<HTML>Chci jasně vědět, jestli to je v reklamách, a pokud ano, tak v které.</HTML>
Nípal: v tomto případě je to, obávám se, trošku s křížkem po funuse
No tak reklamou to teda neni.
Na konci zdrojaku je jakysi podezrely javascript.
vskutku...
Nejednalo se o stránky ay ... ty sou aktualizovany za krále klacka :)
Zpravuji asi čtvery stránky na wz a na těch co jsem aktualizovala v lednu po najetí na stránku vyjížděl troják ..............
Pořídila jsem nový antivir a PC bylo čistý ale pokaždém najetí na stránky se mi sem cpal. Protože některé stránky mají rámce tak jsem přehrávala jen jednu stránku tak asi na jedné z těch stálých byl ten reklamní nakaženec. Nyní jsem přehrála všechny v lednu aktualizované stránky a nic mi to už nehlásí! Psala jsem 2x na mejl podpory ale prd až mi kámoš řekl že mam jit sem :(
:-O :-O :-O
tak to je ono! sem tam vlezla (normálně na tyhle stránky nechodim)
a agent.exe mi to zavřel a AVG mi hlásí nákazu tak si to admine zkoukni a ja to pak přehraju ale tyto stránky jsem tedy neaktualizovala takže si to tam vlezlo samo :(((
a tady to mam taky :((
http://www.kanson.czechian.net
Obavam se, ze admin s tim nic nenadela. Nezasahuje do obsahu stranek.

Jedine reseni je projit vsechny stranky a odstranit tam ten javascript. Pote projit antivirakem. Jakmile vse okej, nahrat zpet na WZ.
TAK JSEM PROŠLA PÁR STRÁNEK A JE TO VŠUDE
v poči to u těch stránek nemám ten kod dole
ale je na stránkách na který se vůbec neleze (neaktualizuje) na webu
:(((((((((((((((((
asi jsou na WZ i jiné entity, mimo admina, které zasahují do stránek
no asi nenadela ale aspon to uvidi ja to tam nenahrala tady v PC to nemam na tech strankach takže se to tam přidalo někde po cestě a že je to na stránkách několik let neaktualizovanych je divny
ted to přehrávám a dobry - už to tam neni
<HTML>Ten divný skript není od reklamy, to je tutovka. Nemyslím si, že by na WZ byl bot, který by toto přidával do stránky. Takže na problém WZ to nevypadá.

Můj názor je (je to osobní názor moderátora fóra):
- máte v počítači virus
- ten vám buď pozmění soubory na počítači
- nebo se tam nahraje při přenosu na server, tzn. že virus číhá na odchozí data a přilepuje se do nich

V každém případě pokud to tam máte a jste si jistá, že vir nemáte, nahrajte stránky znova. Pokud se na nich objeví, asi bude problém někde na WZ, nebo vám někdo leze na účet.</HTML>
Takže, jsem prolezla všech 12 webů co dělám
na většině jsem dlouho nebyla některé jsou ještě nedodělané
bylo to na všech krom jedněch
bylo to pouze na stránkách s přímým vstupem, pokud je stránka ve složce tak tam to nebylo
jak se to tam vzalo netuším, tomu avastu co jsem dřív měla moc nevěřím ale že by se to SAMO přidalo na stránky kam jsem ani nevlezla je tedy divny :((
Mě to avast také nedetekuje, jako co to detekuje AVG?
Hmmm taky myslim že to nebude od reklamy páč to je na všech stránkách i tam, kde je reklama jen na indexu
AVG - vyjede mi tabulka s infekcí - Trojský kůň a doporučí léčit a pak napíše vyléčeno
Když dám hned test tak najde Tr.koně různých jmen
Avast mi to nehlásil a proto se mi zaviroval cely PC a nešlo už s tim nic dělat tak se formátovalo
AVG se dá na centrumu stahnout na 6měs. zdarma
<HTML>Teď tam ten js kód nevidím, tak se jen zeptám, jestli to třeba nebylo tohle? http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=46721&t=46721</HTML>
něco podobného, viz:
ds.mysteria.cz/kyti.zip
Kody sem už smazala.
Samy se mi přidali na všechny stránky které nebyli ve složce na všechny adresy i na ty kde sem vubec nebyla v poči to neni takže sem to bud přehrála nebo vymazala přez editovat přez commander :(
To je teda sila je možný že ty jediny co zustali čisty sem ani nemela v commanderu když se to stalo, no hlavně že se to vyřešilo - už mi z toho málem hráblo tak diky :)))
asi by stálo za úvahu zamyslet se nad tím jak se tam ty přídavky dostaly.
Možností moc není, buď někdo zjistil heslo a nebo to někdo dokáže bez hesla. V prvním případě by bylo dobré heslo změnit