Nefunguje presmerovani

Nefunguje vam přesměrování emalu...už je to 1 den a stejně to tam nechodi :(
<HTML>Děkujeme za informaci.</HTML>
Chci se zeptat - bude to přesměrování fungovat? Je to pro mě docela důležité :-(.
<HTML>Já osobně mám nastaveno Přesměrování na můj soukromý email. Teď jsem to zkusila, poslala si email do wz schránku a hned se objevil v mé soukromé schránce.</HTML>
Thalia: Pokud se mohu přidat se svým názorem tak mě také přesměrování, které bylo nastaveno v minulosti funguje. To, co nefuje, řekl bych, je to vlastní přepnutí nebo nastavení aby vznikla schránka s přeposíláním. Zkusil jsem teď na doméně czweb.org nastavit schránku s přesměrováním - napsalo mi to, že schránka s přesměrování byla vytvořena, že to bude trvat do 30 minut než bude změna aktivní, no nefunguje to, zprávy končí ve schránce - k přesměrování nedochází.

Dle mého prostě neběží proces, který by měl obsluhovat tu frontu požadavků na nastavení schránky

Pavlík: Pokud je to důležité tak to zkus někde jinde
Již je to týden a neustále nejde!
nejede a nejede, asi ho bolí kolečka...
Jaký je progress? Řeší to někdo?

Je to skutečně tak, že u dříve založených schránek přesměrování funguje a nových ne...
Bohužel mi také nefunguje přesměrování, přestože postupuji podle popsaných kroků.

Navíc mi nejde ani zasílání kopií. Z mé strany je vše v pořádku.

Někdo mi poradíte?
"Někdo mi poradíte?"

Zkusit to někde jinde...
My to ale nechceme jinde, my to chceme tady :-(. Už jsem si sice zvykl na přihlašování sem, ale třeba "Stálé přihlášení" by neuškodilo, ale to přeposílání asi fakt tým WZ nezajímá. Smutné.